У ЧУКАРИЧКОМ ОПРЕЗНИ ПРЕД ХАМАРБИ: Očekujem drugačiji meč u Stokholmu
ФУДБАЛЕР Чукаричког Урош Дрезгић рекао је да његов тим што пре треба да заборави пораз од Колубаре и да се фокусира за меч са Хамарбијем.
FOTO: M. Vukadinović
Брђани су у 4. колу Суперлиге изгубили од Колубаре 3:1, а у четвртак играју реванш меч са шведским Хамарбијем на гостовању.
"Искрено, кад смо повели голом Јовановића, мислио сам да ћемо дати још три гола. На крају смо ми примили три поготка, изгубили утакмицу, потпуно заслужено, честитам играчима Колубаре на историјском тријумфу. Били су мотивисанији од нас, а то није смело да се догоди. У Чукаричком свака утакмица мора да буде једнако битна, у свакој морамо да идемо на победу. А неуспех у Лазаревцу је за све нас велика опомена", рекао је Дрезгић за клупски сајт.
Дрезгић је истакао да његов тим има лепу предност од два гола (3:1), али да је свестан да Чукарички очекује врло тежак задатак у реванш мечу.
"Надиграли смо Хамарби у првом сусрету, показали смо да можемо да се носимо са њима. Али, свакако да очекујем другачији меч у Стокхолму. Играмо пред њиховим навијачима, на њиховој, за нас специфичној подлози. Видели смо да су врло квалитетени и да могу да буду врло опасни. На нама је да се на све то што пре навикнемо и да идемо на победу и у другом мечу. Само са таквим размишљањем можемо да пласмана у наредно коло", рекао је Дрезгић.
КОЛИКО МОЖЕ ПАУНОВИЋЕВА СРБИЈА? Дуeл са европским шампионом открива прави потенцијал "орлова"
У вечерњем термину од 21.00 на стадиону "Керамика" репрезентација Шпаније угостиће селекцију Србије у пријатељском мечу који домаћину служи као важан део припрема за Светско првенство 2026. године, док ће за "орлове" то бити велики тест и прилика да виде колико могу против најјачих селекција на планети.
27. 03. 2026. у 07:00
НОВАК ЂОКОВИЋ ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ: Ево шта је управо урадио Рафаел Надал
Најновије вести из тениса тичу се и једног од најбољих који се икада бавио "белим спортом". Новак Ђоковић је на врху те листе, а његов "први пратилац" и, уз Роџера Федерера, највећи ривал, Рафаел Надал, данас је баш поносан.
25. 03. 2026. у 20:06
ИРАН ПОСЛАО ЈАВНУ ПОРУКУ СРБИЈИ: "Ви и ми смо симбол отпора и пркоса - остаћемо јаки и уједињени"
"ОД БЕОГРАДА до Техерана, видљив је исти образац насиља и непоштовања међународног права и људских живота."
25. 03. 2026. у 20:54
Коментари (0)