СУТРА ЈЕ НАЈБИТНИЈИ ДАН У ТОКИЈУ! Србија јури четири медаље...
КОШАРКАШИЦЕ, одбојкашице и ватерполисти Србије сутра, 6. августа, очекује полуфинални мечеви на Олимпијским играма у Токију, а наступиће и каратискиња Јована Прековић.

ФОТО: АП
Прековић, која је један од адута Србије за медаљу, прву борбу имаће од 05.49 по нашем времену.
Одбојкашице од 6 сати за финале играју против Сједињених Америчких Држава, а 40 минута касније против САД играће кошаркшице.
Ватерполости, актуелни олимпијски шампиони, у полуфиналу састаће се са Шпанијом од 12.50.

ВРЕМЕ ЈЕ ЗА КИВУОВ ПРВЕНАЦ: Интер не сме себи дозволити нови "кикс" на Светском првенству
У другом колу Светског клупског првенства гледаћемо дуел Интера и Ураве који се састају на "Лумен филду" у Сијетлу од 21.00.
21. 06. 2025. у 07:20

"УС**** СМО СЕ!" Михаил Дегтјаров шокирао целу Русију - и то усред највећег догађаја који Русија организује
Русија је, откако је почео рат у Украјини, на мети бројних санкција, па и спортских, услед чега руске репрезентације не могу да играју међународне такмичарске утакмице. Србија је једна од ретких која је изашла у сусрет Русима, а то је био изврстан повод да у Београд дође и руски министар спорта, Михаил Дегтјаров. Сада, када се вратио у Руску Федерацију, најпре је одржао састанак са руским председником, Владимиром Путином, а онда шокирао јавност Русије.
19. 06. 2025. у 20:01

ЦЕЦИНА КУМА ЗВЕРСКИ УБИЈЕНА У САЧЕКУШИ: Изрешетали је из хеклера са пригушивачем - млади живот угашен у цик зоре
СВЕТЛАНА Цеца Ражнатовић и Жељко Ражнатовић Аркан упознали су се 11. октобра 1993. године на прослави дана Српске добровољачке гарде у Ердуту, а већ 19. фебруара 1995. године изговорили су судбоносно "Да" пред пријатељима и породицом.
20. 06. 2025. у 15:23
Коментари (0)