ТСЦ НАСТАВИО ДА РЕЂА ПОБЕДЕ: Колубара разбијена у Сенти
ФУДБАЛЕРИ ТСЦ-а одиграли су још један одличан меч и прегазили Колубару са 4:0 у Сенти у 3. колу Суперлиге Србије.

FOTO: M. Vukadinović
Ова утакмица била је решена после пола сата игре, када је на семафору стајало 2:0 за изабранике Младена Крстајића.
Стрелци су били Томановић и Станојловић. Није се много тога променило у наставку сусрета. Истина, гости из Лазаревца су успели да постигну погодак преко Ђенића, али је након конуслтација са судијама из ВАР собе одлучено да он не буде признат због офсајда у коме се нашао нападач Колубаре.
Убрзо су домаћи у размаку од 10 минута постигли још два погодтка. Најпре је са беле тачке прецизан био Ђуро Зец, а тачку на меч ставио је Вукић.
ТСЦ-у је ово била трећа победа из исто толико кола и једино су још Партизан и Чукарички максимални, с тим да "брђани" имају меч мање. Новајлија у најелитнијем рангу српског фудбала је остао на једном освојеном боду.
Препоручујемо

ПРОСИНЕЧКИ О МОГУЋЕМ ДУЕЛУ ЗВЕЗДЕ И ДИНАМА: Нажалост, нисмо спремни за ове утакмице
02. 08. 2021. у 20:50

ТРЕНЕР ШЕРИФА ВЕРУЈЕ У ДОБАР РЕЗУЛТАТ: Звезда је озбиљан тим, али наш циљ је победа
02. 08. 2021. у 20:00

НАВИЈАЧИ БАРСЕЛОНЕ СУ ОВО ЧЕКАЛИ: Меси до краја недеље потписује нови уговор
02. 08. 2021. у 17:26

ПРИПРЕМА ЗА РЕВАНШ СА ЛЕХОМ: Звезда има луксуз да одмара неколико првотимаца како би били спремни за нови обрачун са Пољацима
НАЈЗАНИМЉИВИЈИ меч четвртог кола Суперлиге Србије гледаћемо вечерас на "Стадиону Рајко Митић" где ће од 20 часова копља укрстити Црвена звезда и ТСЦ.
09. 08. 2025. у 09:17

АЛБАНЦИ СИКТЕ ОД БЕСА: Не могу да верују шта се десило на утакмици Црвене звезде у Пољској и после ње
Црвена звезда и Лех су се састали у Познању у првом мечу 3. кола квалификација за Лигу шампиона, а том приликом домаћа публика одушевила је целу Србију. Заправо, не баш целу - јер се један део оних који живе у јужној српској покрајини, Косову и Метохији, разбеснео.
07. 08. 2025. у 19:55

ИМАО 609 КГ, ДАНАС 68: Невероватно КАКО сад изгледа некад најтежи тинејџер света и други најтежи човек у историји (ФОТО)
ПРЕ више од десет година, име Калид Бин Мохсен Шари из Саудијске Арабије обишло је свет када је постао познат као најдебљи тинејџер на планети, а уједно и други најтежи човек свих времена.
09. 08. 2025. у 12:33
Коментари (0)