ЗДЕЛАР ЗАДОВОЉАН ЗБОГ ПОЛУФИНАЛА: Сачувао сам снагу за наредне трке, циљ је био да прескочим четвртфинале
СРПСКИ кајакаш Бојан Зделар одвеслао је сјајну трку на 1000 метара и пласирао се у полуфинале Олимпијских игара.

FOTO: AP/Tanjug
Он је трку завршио као други са временом 3:45.074, а испред њега се нашао само Белорус Алех Јуренији који је трку окончао за 3:43.444.
- Задовољан сам првом трком на Олимпијским играма. Главни циљ је био да будем међу прва два такмичара у квалификационој трци, што сам и успео да урадим и тиме сам прескочио четвртфинале - рекао је Зделар и додао:
- На половини трке сам осетио да Норвежанин посустаје те сам и ја смањио ритам, како бих сачувао снагу за наредне трке - рекао је Зделар, пренео је Кајакашки савез.

КО ЋЕ НА ЗВЕЗДУ У ПЛЕЈ-ОФУ: Кијевљани су фаворити, али ни Кипрани нису без шанси
ИАКО су оба тима већ обезбедила учешће у групној фази једног од УЕФА такмичења, улог у овом двомечу је огроман – победник иде у плеј-оф Лиге шампиона, где ће играти против бољег из дуела Црвена звезда – Лех Познањ.
05. 08. 2025. у 07:09 >> 01:36

КРАЈ! Душан Тадић и Црвена звезда - завршена прича!
ЧЕКАЛИ су и навијачи и челници Црвене звезде да Душан Тадић обуче црвено-бели дрес. Сад је цела ова прича добила коначан епилог.
05. 08. 2025. у 16:35

3О ЛЕТА ОД "ОЛУЈЕ" - РУДАН ОШТРО О ХРВАТИМА: "Колико је Срба плутало у бунарима јер се нису укрцали у тракторе..."
ВЕДРАНА Рудан је коментарисала политичку и друштвену климу у Хрватској.
03. 08. 2025. у 16:23
Коментари (0)