НИШИКОРИ ПОМАЖЕ НОВАКУ: Јапанац елиминисао фаворизованог Руса
ЈАПАНСКИ тенисер Кеи Нишикори изненадио је петог носиоца Андреја Рубољова и пласирао се у друго коло сингла - 6:3, 6:4.

Фото архива ВН
Ово је био катастрофалан дан за Рубљова који је раније данас елиминисан и у дублу.
Рубљов је био у истој четвртини жреба у којој је први носилац Новак Ђоковић тако да је већ после првог кола у Нолетовој четвртини костура остао само још 16, носилац Давидович Фокина, пошто је раније испао и 10. костураш Гаел Монфис.
Нишикоријев следећи противник биће Америкнац Маркос Хирон.
Препоручујемо

СЕНЗАЦИЈА НА ПОМОЛУ: Руске гимнастичарке боље од Американки после квалификационе рунде
25. 07. 2021. у 12:01

КОШАРКАШИЦЕ СТАРТУЈУ ПРОТИВ КАНАДЕ: Спремне за реванш великом дужнику
25. 07. 2021. у 10:30

КО ЋЕ НА ЗВЕЗДУ У ПЛЕЈ-ОФУ: Кијевљани су фаворити, али ни Кипрани нису без шанси
ИАКО су оба тима већ обезбедила учешће у групној фази једног од УЕФА такмичења, улог у овом двомечу је огроман – победник иде у плеј-оф Лиге шампиона, где ће играти против бољег из дуела Црвена звезда – Лех Познањ.
05. 08. 2025. у 07:09 >> 01:36

МИЛИОНИ ДОЛАРА СУ РАЗЛОГ: Новак Ђоковић се "сели" у Саудијску Арабију
НАЈНОВИЈЕ вести везане за Новака Ђоковића стижу само два дана после његовог одустајања.
06. 08. 2025. у 15:41

ЗАШТО РАТ У УКРАЈИНИ ЈОШ ТРАЈЕ? Орбан криви Трампа: "Није довољно јак!" Мађар окренуо леђа америчком лидеру?
МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан досад је био један од највернијих европских савезника Доналда Трампа, посебно када је реч о рату у Украјини и обећањима о брзом постизању мира. Али током викенда по први пут јавно је критиковао америчког председника, поручивши да Трамп, барем засад, није показао довољно снаге да увери европске лидере да зауставе рат.
06. 08. 2025. у 16:06
Коментари (0)