ОДУШЕВЉЕН СРПСКИМ ГОСТОПРИМСТВОМ: Дел Пјеро уживао уз пршуту, ћевапе и ракију (ФОТО/ВИДЕО)
ЛЕГЕНДА италијанског и светског фудбала Алесандро дел Пјеро завршио је посету Београду, али не пре него што је пробао - и у њима уживао, традиционалне српске производе.

Foto: Printskrin Instagram/alessandrodelpiero
Он је у нашу земљу дошао као промотер италијанског фудбалског кампа који ће се одржати у Београду овог лета.

Foto: Printskrin Instagram/alessandrodelpiero

Foto: Printskrin Instagram/alessandrodelpiero
Након што је посетио Храм светог Саве, некадашња ведета Јувентуса пробао је пршуту, као и ћевапчиће и остале роштиљске ђаконије, а све то наравно морало је да се залије и - ракијом.
Препоручујемо

ХАОС У БРАЗИЛУ: Играчи Боке похапшени после опште туче с полицијом (ВИДЕО)
21. 07. 2021. у 08:50 >> 09:01

ЛУДНИЦА У МИЛВОКИЈУ: Јанис донео титулу Баксима после пола века (ВИДЕО)
21. 07. 2021. у 06:13

ПАРТИЗАН ЈУРИ ЗАЛИХУ ЗА РЕВАНШ НА ОСТРВУ: Хибернијан је против Данаца показао да се не плаши да нападне и у гостима
ПАРТИЗАН ће вечерас од 21.00 час на свом стадиону дочекати шкотски Хибернијан у првом мечу трећег кола квалификација за Лигу конференције.
07. 08. 2025. у 10:20

ШОКИРАО ИХ СВЕ: Никола Јокић показао колико жели злато са Србијом на Евробаскету 2025!
Кошаркаши Србије се спремају за Европско првенство, а један детаљ везан за најбољег играча на свету, Николу Јокића, оставио их је без текста.
07. 08. 2025. у 16:14

ЗАШТО РАТ У УКРАЈИНИ ЈОШ ТРАЈЕ? Орбан криви Трампа: "Није довољно јак!" Мађар окренуо леђа америчком лидеру?
МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан досад је био један од највернијих европских савезника Доналда Трампа, посебно када је реч о рату у Украјини и обећањима о брзом постизању мира. Али током викенда по први пут јавно је критиковао америчког председника, поручивши да Трамп, барем засад, није показао довољно снаге да увери европске лидере да зауставе рат.
06. 08. 2025. у 16:06
Коментари (1)