ЗВАНИЧНО ЈЕ: Стефан Митровић појачао Хетафе!
ФУДБАЛСКИ репрезентативац Србије и досадашњи капитен Стразбура Стефан Митровић потписао је трогодишњи уговор са Хетафеом.
ФОТО: ЕПА
Митровић је три године носио дрес и капитенску траку Стразбура, а у Шпанију се сели уз "симболично" обештећење.
Репрезентативац Србије каријеру је почео у млађим категоријама Рада и Црвене звезде, а прби професионални ангажман имао је у Петржалки.
Носио је дресове Бројовке, Металца, Кортрајка, Ваљадолида, Фрајбурга и Гента.
Митровић је са Хетафеом потписао трогодишњи уговор.
Препоручујемо
ДМИТРОВИЋ ОСТВАРИО ТРАНСФЕР КАРИЈЕРЕ: Српски голман званично појачао шпански клуб
04. 07. 2021. у 19:48
ТРИПЛ-ДАБЛ МАШИНА: Јокићевој доминацији нема краја, Нагетси изгледају сјајно пред почетак плеј-офа!
НА крилима сјајног Србина Нагетси су остварили девет везаних тријумфа, а вероватно ће и десети јер вечерас у "Бол арену" долази слабашни Мемфис.
08. 04. 2026. у 14:00
АМЕРИ У НЕВЕРИЦИ: Навијачи Лејкерса траже да бивша вереница Луке Дончића добије статуу испред дворане!
Лука Дончић је овог пролећа заиграо кошарку на нивоу коју је тешко зауставити. И, навијачи Лос Анђелес Лејкерса "знају" коме треба да се захвале на томе.
09. 04. 2026. у 13:11
ТАЈНИ ДОГОВОРИ ИЗ 80их: Како су САД наоружавале Техеран, Регана умало коштало фотеље, умешан државни врх - афера Иран-Контра (ФОТО)
ОЛИВЕР Норт је амерички политички коментатор и пензионисани пуковник Корпуса америчких маринаца који сваком својом појавом подсети на контроверзе које се вежу за његово име.
09. 04. 2026. у 12:33
Коментари (1)