НБА ЗВЕЗДЕ ШОКИРАНЕ МЕСИЈЕВИМ УГОВОРОМ: "Ово је лудило, треба децу уписивати на фудбал"
ПРОШЛО је већ пет дана откако је Лео Меси слободан играч а и дасље је непознаница где ће најбољи фудбалер света наставити каријеру. Једно је сигурно - Барселона му не може понудити ни приближан уговор оном који је истекао 30. јуна а чији детаљи су, кад су угледали светлост дана шокирали и звезде НБА лиге попут КЕвина Дуранта који и сам зарађује стотине милиона долара годишње!

Фото: EPA-EFE/Alejandro Garcia
Шпански лист Ел мундо је у јануару објавио детаље уговора који су један од најбогатијих клубова света довели на корак до банкротства.
- Сулудо - написао је на Твитеру Кевин Дурант, мада је нејасно шта је ту њему чудно пошто и сам зарађује 160 милиона долара годишње у Бруклин Нетсима.
Придружио му се и Ајзеа Томас, уз шаљиву опаску да ће дати децу на "futbol"
Меси је тренутно са репрезентацијом Аргентине у Бразилу где су гаучоси стигли до полуфинала, највише захваљујући његовим бравурама против Еквадора у четвртфиналу.

МЕСИ И СУАРЕЗ СЕ НЕ ПЛАШЕ "ЗМАЈЕВА": Легендарни дуо би могао режирати велико изненађење на Светском првенству
ЈЕДАН од занимљивијих мечева данашњег програма ФИФА Светског клупско првенства биће дуел Интер Мајамија и Порта који се састају на "Хард рок стадиону" од 21.00.
19. 06. 2025. у 08:35

"УС**** СМО СЕ!" Михаил Дегтјаров шокирао целу Русију - и то усред највећег догађаја који Русија организује
Русија је, откако је почео рат у Украјини, на мети бројних санкција, па и спортских, услед чега руске репрезентације не могу да играју међународне такмичарске утакмице. Србија је једна од ретких која је изашла у сусрет Русима, а то је био изврстан повод да у Београд дође и руски министар спорта, Михаил Дегтјаров. Сада, када се вратио у Руску Федерацију, најпре је одржао састанак са руским председником, Владимиром Путином, а онда шокирао јавност Русије.
19. 06. 2025. у 20:01

ДУШАН У ШОКУ: Шта је Трамп питао Влаховића
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп угостио је у Овалном кабинету екипу Јувентуса, а онда поставио шкакљиво питање Влаховићу и друговима.
19. 06. 2025. у 10:33
Коментари (2)