ДЕБИТОВАО РИКАРДО: Партизан убедљив против Краковије, Станојевић заовољан
ФУДБАЛЕРИ Партизана успешно су наставили припреме у Птују, савладавши Краковију са 3:0. Меч је обележио други деби Рикарда Гомеша у црно-белом дресу.

ФОТО: ФК Партизан
Стрелци за српску екипу били су Слободан Урошевић у 35. минуту, Данило Пантић у 45. и Бојан Остојић у 59. минуту.
- Задовољан сам, били смо добри, брзо смо играли унапред. Имали смо средњи притисак. Могли смо да дамо још неки гол, али задовољан сам. Желим да се захвалим навијачима што су дошли да нас гледају и подрже - рекао је после утакмице тренер црно-белих Александар Станојевић.
Утакмиции је присуствовало и двадесетак навијача Партизана који су пружали подршку својим љубимцима.

ФОТО: ФК Партизан
Препоручујемо

НЕКА ДА 10 ГОЛОВА: Александар Станојевић презадовољан доласком Рикарда Гомеша
30. 06. 2021. у 19:12

СЈАЈНИ РЕЗУЛТАТИ У СТОКХОЛМУ: Митинг дијамантске лиге обиловао рекордима
04. 07. 2021. у 18:02

БРАВО ИВАНА: Шпановићева прва на турниру Дијамантске лиге у Стокхолму
04. 07. 2021. у 17:32

БОАЋИ НИЈЕ УСПЕО НИ У ГОРЊИКУ: Мења га легенда немачког фудбала (ФОТО)
04. 07. 2021. у 17:00

МЕСИ И СУАРЕЗ СЕ НЕ ПЛАШЕ "ЗМАЈЕВА": Легендарни дуо би могао режирати велико изненађење на Светском првенству
ЈЕДАН од занимљивијих мечева данашњег програма ФИФА Светског клупско првенства биће дуел Интер Мајамија и Порта који се састају на "Хард рок стадиону" од 21.00.
19. 06. 2025. у 08:35

"УС**** СМО СЕ!" Михаил Дегтјаров шокирао целу Русију - и то усред највећег догађаја који Русија организује
Русија је, откако је почео рат у Украјини, на мети бројних санкција, па и спортских, услед чега руске репрезентације не могу да играју међународне такмичарске утакмице. Србија је једна од ретких која је изашла у сусрет Русима, а то је био изврстан повод да у Београд дође и руски министар спорта, Михаил Дегтјаров. Сада, када се вратио у Руску Федерацију, најпре је одржао састанак са руским председником, Владимиром Путином, а онда шокирао јавност Русије.
19. 06. 2025. у 20:01

ЦЕЦИНА КУМА ЗВЕРСКИ УБИЈЕНА У САЧЕКУШИ: Изрешетали је из хеклера са пригушивачем - млади живот угашен у цик зоре
СВЕТЛАНА Цеца Ражнатовић и Жељко Ражнатовић Аркан упознали су се 11. октобра 1993. године на прослави дана Српске добровољачке гарде у Ердуту, а већ 19. фебруара 1995. године изговорили су судбоносно "Да" пред пријатељима и породицом.
20. 06. 2025. у 15:23
Коментари (0)