ПРИПРЕМЕ ФУДБАЛЕРА ВОЈВОДИНЕ У СЛОВЕНИЈИ: До "генералке" још две контролне утакмице
ФУДБАЛЕРИ Војводине ће у преосталих, завршних шест дана припрема на Похорју одиграти још два контролна меча,.
ФОТО: ФК Војводина
Најпре сутра са Муром, шампионом Словеније и у суботу са хрватском Горицом, а "генералку" ће одратити на "Карађођру", 8. јула са Макабијем.
Стратег новосадског клуба, Славољуб Ђорђевић уверен је да ће његова екипа бити спремна за суперлигашки старт у којем најпре гостује Црвеној звезди а одмах затим у другом колу је домаћин Партизану.
Војводина је у пријатељским дуелима на Похорју победила пољски Сласк 1:0 и изгубила од Марибора, 1:4, а припреме су напустили тројица фудбалера, Миљан Вукадиновић, Михајло Нешковић, и Стефан Ђорђевић, који су се због повреда вратили у Нови Сад.
С друге стране, тиму тренера Славољуба Ђођревића, до сада су се прикључили Душан Стевановић, доскорашњи капитен Радника из Сурдулице, Александар Буснић, бивши задњи везни Рада и Лука Цуцин, некадашњи десни бек Партизана. Списак појачања, међутим, није коначан, јер Новосађани желе да дуплирају поједине позиције у тиму.
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
Препоручујемо
РОЈ КИН ОПЛЕО ПО ЖОАУ ФЕЛИКСУ: Да сам на Роналдовом месту, напао бих га
28. 06. 2021. у 11:52
ЗВЕЗДА ЈАЧА ЗА КАПИТЕНА: Милан Борјан се прикључује екипи на припремама у Аустрији
28. 06. 2021. у 11:14
РОНАЛДО ПОКАЗАО ФРУСТРАЦИЈУ КАО У БЕОГРАДУ: Кристијано шутнуо капитенску траку (ВИДЕО)
28. 06. 2021. у 08:30
НАПОЛИ ОВЕРАВА ПЛАСМАН У ЛИГУ ШАМПИОНА: Тријумф против "рособлауа" га води међу европску елиту
ЧЕТА Антонија Контеа угостиће Болоњу на затварању 36. кола Серије А (20.45) у мечу који би домаћину и математички могао донети пласман у Лигу шампиона.
11. 05. 2026. у 11:54
А НА МАРАКАНИ... Владимир Путин бира председника ФК Црвена звезда!
Избори за председника фудбалског клуба Црвена звезда дошли су на ред, а они доносе и неке занимљивости.
11. 05. 2026. у 12:23
БРАЋО САВЕЗНИЦИ, ШТА ТО РАДИТЕ? Руси бесни, Путин упозорава: "И Украјина је хтела у ЕУ, видите шта јој се десило - боље одржите референдум"
"ПРАТИМО последице дешавања око Украјине. А где је то почело? Са тежњом Украјине да се придружи Европској унији."
10. 05. 2026. у 17:21 >> 17:33
Коментари (0)