ЛАЛАТОВИЋ НАПУСТИО РАДНИЧКИ: Бивши тренер Звезде одлази у Азију
Ненад Лалатовић је напустио Раднички из Ниша после само 12 дана проведених у клубу са “Чаира”.

ФОТО: АП
После гласина које су се појавиле током јучерашњег дана да Лалатовић напушта клуб, стигла је информација из Радничког да то ипак није тачно, али нас је већ овог јутра сачекао нови преокрет у причи са чувеним српским тренером.
Према сазнањима Моззарт Спорта, Лалатовић је дефинитивно напустио "Чаир" после само 12 дана проведених у Нишу. Разлог је тај што је у међувремену добио понуду из иностранства, која је задовољила и његове финансијске апетите. Саудијски Ал Батин је ставио на сто нешто што се једноставно не одбија и прошлосезонски тренер Војводине је отишао пут Блиског Истока.
Нема Ал Батин нека сјајна играчка имена, а Лалатовић ће на клупи наследити Александра Веселиновића, некадашњег тренера Војводине, Спартака и Чукаричког. Могуће је да ће управо Веселиновић и доћи да замени Лалатовића у Нишу, али нема потврде Радничког за ту информацију.
Интересантно је да је клуб са "Чаира" већ довео укупно седам играча овог лета. Уговоре су потписали: Миљан Шкрбић, Дамир Кахриман, Вукадин Вукадиновић, Никола Вујадиновић, Александар Пејовић, Вања Илић и Борко Дуроњић. Уговор је продужио Александар Ковачевић.
Препоручујемо

НЕСВАКИДАШЊА ОДЛУКА: Раднички тражи новог тренера на друштвеним мрежама (ФОТО)
05. 06. 2021. у 20:08

БОМБА САМО ШТО НИЈЕ ЕКСПЛОДИРАЛА: Лалатовић се враћа у некадашњи клуб
04. 06. 2021. у 10:03

ВЕЧИТИ ДЕРБИ ДУГО НИЈЕ ИМАО ОВАКАВ ЗНАЧАЈ: Партизан и Звезда укрштају копља у борби за прво место!
ПРАЗНИК српског фудбала, вечити дерби, 177. у историји биће одигран данас на "Стадиону Партизана" од 19 часова.
20. 09. 2025. у 07:20

ПРЕНОС, ПАРТИЗАН - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Драматична завршница невероватног дербија! (ВИДЕО)
Партизан и Црвена звезда играју вечити дерби, а пренос утакмице наших највећих клубова можете уживо да пратите уз портал "Новости".
20. 09. 2025. у 17:17 >> 21:00

"ПОЧИВАЈ У МИРУ": Цукић неутешан - опростио се од истакнутог музичара
ДОМАЋА музичка сцена остала је без Предрага Бате Јаковљевића, истакнутог бубњара и члана неколико значајних домаћих бендова.
20. 09. 2025. у 20:02
Коментари (1)