ПРОСИНЕЧКИ О ИГРИ ХРВАТСКЕ: Не изгледа добро, фудбалери као да нису тим
ХРВАТСКА није добро почела Европско првенство у фудбалу. "Ватрени" су освојили само бод из две утакмице. Игре тима Златка Далића прокоментарисао је легендарни Роберт Просинечки.

Фото: ЕПА
Бивши играч и тренер Црвене звезде наглашава да игра Хрватске није добра.
- А шта ја сада да кажем другачије од оног што су сви видели? Нећу рећи ништа ново. Зна се да то не изгледа добро! Извукли смо тај један бод, имамо шансу у задњем колу, али ако ћемо овако играти... Тешко ћемо до другог круга – рекао је бивши репрезентативац Хрватске.
Истакао је да и даље све зависи од Луке Модрића и другова који су квалитетнији од Шкотске.
Говорио је и о одлукама Златка Далића, који претходних дана има много проблема. Он је био у сукобу са играчима, затим са новинарима, а на крају се нашао и на удару јавности.
- Најлакше је коментарисати из фотеље. Не желим да се петљам у те одлуке селектора. Он сигурно зна зашто некога ставља или не ставља у тим, а ја могу само да констатујем да не изгледају као тим! То нас је красило у Русији, а сада нам фали – закључио је легендарни Роберт Просинечки.
Хрватска последњи меч против Шкотске играју 22. јуна и 21 сат . Утакмица се игра на "Хемпден парку" у Глазгову.
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
Препоручујемо


СТРЕЛАЦ ГОЛА ЗА МАЂАРСКУ ОДУШЕВЉЕН: Ово је један од најлепших дана у мом животу
19. 06. 2021. у 19:02

АНТОАН ГРИЗМАН НАКОН РЕМИЈА: "Била је врућина, сметали су и навијачи"
19. 06. 2021. у 17:46

МАЂАРИ ШОКИРАЛИ ШАМПИОНА СВЕТА: Француска ремизирала на "Пушкаш Арени" (ВИДЕО)
19. 06. 2021. у 16:57

ВЛАХОВИЋ ЈЕ ПОЧЕО ДА ТРЕНИРА, АЛИ: Српски ас би могао бити један од битних играча Јувеа који пропуштају дерби са Болоњом
ЈУВЕНТУС мучи велики број изостанака пред изузетно битан меча са Болоњом који се игра вечерас на "Ренато Дал'Ари" од 20.45.
04. 05. 2025. у 07:30

РУСИЈА ЗАТЕЧЕНА: Јелена Исинбајева се одрекла Путина, а онда урадила и ово
Једна од најбољих руских спортисткиња свих времена, атлетичарка Јелена Исинбајева, повукла је потез који није наишао на одобравање многих у Руској Федерацији, нарочито јер се десио док траје рат у Украјини. Најновије вести везане за Исинбајеву додатно су шокирале Русију.
30. 04. 2025. у 16:19

"ЗБОГОМ ГУРУУ ЗОРАНУ" Умро вођа наше легендарне групе; бенд престаје да постоји? Отишао свега неколико дана после вести о болести
ГРУПУ су основали уз велику подршку и ветар у леђа Боре Ђорђевића и "Рибље чорбе".
04. 05. 2025. у 19:43 >> 19:47
Коментари (1)