КРИСТИЈАН ЕРИКСЕН СЕ ОГЛАСИО ИЗ БОЛНИЦЕ: Прва фотографија и најјача порука саиграчима - "Играјте за целу Данску" (ФОТО)

Новости онлине

15. 06. 2021. у 09:47

ДАНСКИ фудбалер Кристијан Ериксен, који је доживео срчани удар на утакмици против Финске у првом колу Европског првенства, огласио се из болнице.

КРИСТИЈАН ЕРИКСЕН СЕ ОГЛАСИО ИЗ БОЛНИЦЕ: Прва фотографија и најјача порука саиграчима - Играјте за целу Данску (ФОТО)

Фото: Инстаграм

- Здраво свима. Велико хвала на слатким и невероватним поздравима из целог света. Много значи мојој породици и мени. Добро сам у оваквим околностима. Морам да прођем још неке прегледе у болници, али осећам се добро. Сада ћу навијати за момке из репрезентације Данске у наредним мечевима. Играјте за целу Данску - написао је Ериксен.

Ериксену су из целог света стигле поруке подршке након што се срушио на утакмици. Срећом, лекари су успели да га врате у живот после велике борбе.

Он се сада опоравља у болници, и свакодневно има детаљне прегледе како би се установило шта је узроковало престанак рада срца.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПОВАМПИРИЛО СЕ УСТАШТВО: Десетине хиљада Хрвата пева Ајмо, ајмо, ајмо усташе! (ВИДЕО)

ПОВАМПИРИЛО СЕ УСТАШТВО: Десетине хиљада Хрвата пева "'Ајмо, ајмо, ајмо усташе!" (ВИДЕО)

ХРВАТСКА још увек слави злочиначку акцију "Олуја" током које је протерано више од 200.000 Срба са својих вековних огњишта, а тој хистерији придружиле су се десетине хиљада људи..

04. 08. 2025. у 17:14

Коментари (0)

ПОВАМПИРИЛО СЕ УСТАШТВО: Десетине хиљада Хрвата пева Ајмо, ајмо, ајмо усташе! (ВИДЕО)