"ЛЕОНАРДО ЈЕ ВЕЛИКИ ИГРАЧ, АЛИ ТО НЕ ПИЈЕ ВОДУ": Илиев говорио о Бразилцу, а дотакао се и Бајбека

Часлав Вуковић

04. 06. 2021. у 16:59

БИВШИ спортски директор Партизана, а још увек активни функционер у клубу Ивица Илиев још једном се дотакао могућих појачања која се везују за црно-беле.

ЛЕОНАРДО ЈЕ ВЕЛИКИ ИГРАЧ, АЛИ ТО НЕ ПИЈЕ ВОДУ: Илиев говорио о Бразилцу, а дотакао се и Бајбека

FOTO: M. Vukadinović

Могло се претходних дана говорило о томе да би Леондарно могао да се врати у клуб из Хумске. Опште је познато какав је Бразилац био у првом мандату у Партизану.

- Што се тиче Леонарда, казаћу вам искрено! Кренули смо у причу са њим, али је било много препрека већ на старту. Прво, није играо годину дана и то је нешто што га је одмах у почетку удаљило од нас. Колико год је он велики играч и колико год је био сјајан у Партизану, не пије нам воду, јер не игра. Ми више никога не можемо да чекамо - рекао је Илиев за "Курир".

Дотакао се потом и Жана-Кристофа Бајбејка који је требало да буде велико појачање, али навијачи црно-белих од Француза нису видели ништа. Он је због бројних повреда одиграо је само 276 минута.

- Njegove karakteristike su sjajne, ali došao je nespreman u Partizan. Korona je mnogo toga poremetila. Bio je zatvoren sedam meseci u Francuskoj. Imao je ogromnu želju da uspe u Partizanu, ali telo ga nije slušalo. Usledile se povrede za povredama i on je samo tonuo i tonuo. Na kraju je i potonuo. U nekim trenucima bio je fantastičan, nagoveštavao ono što smo želeli, ali jednostavno nije mu se sve složilo - закључио је Илиев.

Партизан је јуче представио прво појачање у летњем прелазном року. У питању је доскорашњи штопер Војводине Синиша Саничанин.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИЈА ЗАТЕЧЕНА: Јелена Исинбајева се одрекла Путина, а онда урадила и ово

РУСИЈА ЗАТЕЧЕНА: Јелена Исинбајева се одрекла Путина, а онда урадила и ово

Једна од најбољих руских спортисткиња свих времена, атлетичарка Јелена Исинбајева, повукла је потез који није наишао на одобравање многих у Руској Федерацији, нарочито јер се десио док траје рат у Украјини. Најновије вести везане за Исинбајеву додатно су шокирале Русију.

30. 04. 2025. у 16:19

ОБРТ! Бастијан Швајнштајгер скинуо бурму, па поручио: Било је лепо...

ОБРТ! Бастијан Швајнштајгер скинуо бурму, па поручио: "Било је лепо..."

НЕ СТИШАВАЈУ се приче о разводу Ане Ивановић и Бастијана Швајнштајгера. Иако се бивша тениска шампионка и немачки фудбалски ас годинама представљају као складан пар, друштвене мреже и медији последњих недеља брује о наводној кризи у браку и разводу.

04. 05. 2025. у 11:07 >> 11:11

Коментари (0)

ШЕШЕЉ О ТРЕНУТНОЈ ПОЛИТИЧКОЈ СИТУАЦИЈИ: Каја Калас је нико и ништа, Французима не плаћати за авионе ако не повуку признање тзв. Косова