ЗВЕЗДА ДОВОДИ ИГРАЧЕ СА КОСОВА: Двојац из Трепче стиже у редове шампиона Србије
ЦРВЕНА звезда спрема се да током лета направи дрим-тим на "Маракани" и углавном се прича о скупоценим појачањима, али скаути вредно прате и талентоване играче из нижих лига који би у будућности могли да подигну ниво квалитета тима.

Фото: Н. Параушић
Међу њима су и двојица фудбалера српсколигаша Трепче из Косовске Митровице, са којим је Звезда пре две године играла у Купу Србије и славила 8:0.
Сада су подмладили тим и лепо гурају на "Западу" где су петопласирани на коло до краја, а пажњу Звезде привукли су крилни нападач Лука Поповић (2001) и везни Ђорђе Касаловић (2002).
Њих двојица добили су велико поверење тренера Курћубића, а како преноси "Журнал" поменути фудбалери су на списку Црвене звезде од меча са Младим радником на ком су очигледно импресионирали. У наредним данима биће јасно како ће се завршити преговори.
Оно што је битно истаћи је да би и Поповић и Касаловић у наредне две, односно три сезоне, били "бонус" играчи у Суперлиги.
Препоручујемо

МЕСИ И СУАРЕЗ СЕ НЕ ПЛАШЕ "ЗМАЈЕВА": Легендарни дуо би могао режирати велико изненађење на Светском првенству
ЈЕДАН од занимљивијих мечева данашњег програма ФИФА Светског клупско првенства биће дуел Интер Мајамија и Порта који се састају на "Хард рок стадиону" од 21.00.
19. 06. 2025. у 08:35

УБИЈЕН КИРИЛ БАБИЧУК: Репрезентативац погинуо у Украјини
Рат у Украјини и даље привлачи огромну пажњу широм планете, а најновије вести везане за тај сукоб, који Русија назива "специјана војна операција", долазе из сфере спорта.
19. 06. 2025. у 13:20

ДУШАН У ШОКУ: Шта је Трамп питао Влаховића
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп угостио је у Овалном кабинету екипу Јувентуса, а онда поставио шкакљиво питање Влаховићу и друговима.
19. 06. 2025. у 10:33
Коментари (0)