СТАНКОВИЋ ОЧИТАО ЛЕКЦИЈУ СВОЈИМ ИГРАЧА: Момци, будите господа и кад славите, завежите уста! Људи смо

Марко Паунић
Марко Паунић

26. 05. 2021. у 08:25

Непримерено радовање играча Црвене звезде, а највише потез Марка Гобељића и скидање гаћа испред Владимира Стојковића, засметао је тренеру црвено-белих Дејану Станковићу.

СТАНКОВИЋ ОЧИТАО ЛЕКЦИЈУ СВОЈИМ ИГРАЧА: Момци, будите господа и кад славите, завежите уста! Људи смо

FOTO: M. Vukadinović

И сам је на конференцији за медије рекао да им је "очитао буквицу" подно северне трибине, да би се у међувремену појавио и видео снинак те ситуације у којој Станковић моли играче и држи им говор.

- Момци, момци, молим вас, будите господа кад се радујете. Завежи уста, прими медаљу, пусти музику унутра. Тишина. Океј? Људи смо - поручује Станковић, а тај моменат можете погледати од 5.35 на снимку на почетку текста.

Недуго након тога Станковић је отишао на конференцију, а тамо је рекао:

- Треба бити велики и не треба погазити достојанство и културу, нарочито чувати дрес који носиш. Треба знати туговати, али и начин на који се то ради. Никад у каријери нисам никога ставио у подређену ситуацију, када дође до кошкања и ударања на терену нисам учествовао у томе. Осећао бих се лоше као човек, али не могу не могу да контролишем све шта се дешава на терену.

- Не могу да утучем у сваком моменту на дешавања на терену, а сигурно ће се кајати када се сутра ујутру пробуде. Могу да се извиним у име клуба, али то су одрасли момци и сами требају да узму одговорност за оно што су урадили. Заиста нисам видео шта се десило, јер сам кренуо да трчим према Борјану када смо победили. Идемо даље и видимо се на почетку припрема - јасан је био Станковић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИ МИРЕ СРПСКЕ И ПОЉСКЕ ХУЛИГАНЕ? Ври међу навијачима пред Лех - Црвена звезда!

РУСИ МИРЕ СРПСКЕ И ПОЉСКЕ ХУЛИГАНЕ? "Ври" међу навијачима пред Лех - Црвена звезда!

Ко прави најбоље кореографије на Балкану? Многи балкански навијачи ће рећи - Звездине "делије". Али, ускоро ће оне да "одмере снаге" са неким ко је и сам импресиван по том питању. А ко је, за многе балканске навијаче, истински страх и трепет.

04. 08. 2025. у 20:00

Коментари (0)

АЛБАНИЈА У ШОКУ ЗБОГ СРБИЈЕ: Ево шта су српске кошаркашице урадиле Албанкама на Европском првенству - овако нешто се не памти!