ХОРОР У НЕМАЧКОЈ: Избодена тројица навијача док су гледала утакмицу, нападач ликвидиран

Марко Колашинац
Марко Колашинац

15. 06. 2024. у 11:33

ТРОЈИЦА навијача избодена су у петак увече у Мајнхаму, у дворишту куће где је било организовано гледање утакмице Немачка - Шкотска на ЕУРО.

ХОРОР У НЕМАЧКОЈ: Избодена тројица навијача док су гледала утакмицу, нападач ликвидиран

Фото: Shutterstock/Илустрација

Према полицијским информацијама, извршилац је био „јужњачки тип”. Према наводима медија, он је наводно раније претио људима ножем у баштама преко пута. Мештани су одмах позвали полицију.

Када је нападач упао у двориште и кренуо да боде навијаче, људи су урлали у паници и бежали. Оно што у том тренутку нико није знао, то је да је пре насумичног напада, непознати мушкарац већ убио једног човека на другој локацији.

Када су полицајци након неколико минута стигли, убица је кренуо према њима и потом напао полицајце.

- Употребљено је ватрено оружје - рекла је портпаролка полиције за БИЛД у суботу ујутро.

Починилац је преминуо у болници.

Овај шокантан инцидент није усамљен у низу сличних догађаја који су узнемирили јавност, укључујући недавни напад ножем у Манхајму, који је резултирао тешким повредама полицајца.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСКА ЗАСТАВА ТАМО МОРА ДА БУДЕ! Владимир Путин издао наређење

"РУСКА ЗАСТАВА ТАМО МОРА ДА БУДЕ!" Владимир Путин издао наређење

Откако је почео рат у Украјини, или како то Руска Федерација зове "специјална војна операција", Русија је прошла кроз многе међународне санкције, од којих је већи део њих и даље на снази. Једна заједничка ствар за оне које се тичу спорта је - забрана истицања руске заставе. А то руски председник Владимир Путин не гледа благонаклоно.

24. 12. 2025. у 19:50

Коментари (0)