ФЛЕШ ИЗ АУГЗБУРГА! Ево како ће изгледати први радни дан Србије на ЕУРО 2024

Марко Паунић
Марко Паунић

12. 06. 2024. у 10:27

Фудбалска репрезентација Србије данас ће имати први "радни дан" на ЕУРО, а обележиће га отворени званични тренинг пред 2.800 навијача на локалном стадиону.

ФЛЕШ ИЗ АУГЗБУРГА! Ево како ће изгледати први радни дан Србије на ЕУРО 2024

Foto: Printskrin/Twitter/@FSSrbije

Тренинг је заказан за 17.30, а како је Танјугу речено у ФСС, челни људи града Аугзбурга поделили су улазнице навијачима, па ће изабраници селектора Драгана Стојковића Пиксија тренирати у лепој атмосфери.

Претходно, од 13.45 у хотелу "Максимилијан", где је смештена Србија, одржаће се конференција за медије на којој ће пред новинаре изаћи Немања Гудељ.

Србија први меч у Ц групи игра у недељу против Енглеске у Гелзенкирхену од 21 сат.

БОНУС ВИДЕО МУК У ХУМСКОЈ: Бивши играч Звезде у финишу меча срушио Партизан

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАПАД У ШОКУ! Русија слави, ово је чекала од 2022!

ЗАПАД У ШОКУ! Русија слави, ово је чекала од 2022!

Откако је почео рат у Украјини, или како то Руска Федерација зове "специјална војна операција", Русија је била на мети многобројних санкција. Добар део њих се односио и, још увек, односи се на спорт, али... ствари се мењају. И то више не полако.

05. 11. 2025. у 17:58

Коментари (0)