САЊА НАВИЈАЛА ЗА ИТАЛИЈАНА: Ево на шта ће потрошити 20 евра од опкладе и шта је рекла о контакту са Дамиано Давидом
ПРЕДСТАВНИЦЕ Србије на Евровизији стигле су на аеродром, где су их дочекалии новинари и фанови. Сања је посебну пажњу привукла својом изјавом о њеном фавориту и победнику овогодишњег такмичења за песму Евровизије.
Фото: А.В.
- Шест година уназад прогнозирам ко ће бити победник и никада нисам погрешила, рекла је Сања.
Ове године чак се и опкладила са Маријом Шерифовић и добила 20 евра, јер је била у праву да ће Италија однети победу.
Свој добитак потрошиће на храну, каже Сања.
На питања о дружењу са фронтменом победничке групе, Сања је одговарала са осмехом. Она је рекла да није била љубоморна што је италијан пољубио басисту као и да се шалила када је рекла да ће на одмор у Италију. Такође, додала је да нису остали у контакту.
Препоручујемо
HURRICANE СЕ НАШАЛИЛЕ НА СВОЈ РАЧУН: Након финала српске представнице снимиле урнебесан видео (ВИДЕО)
23. 05. 2021. у 09:46 >> 10:03
HURRICANE ПОСЛЕ НАСТУПА: Ураганке блистају испред заставе Србије (ФОТО)
22. 05. 2021. у 22:16
СВИ УЗ УРАГАНКЕ: Огласила се Марија Шерифовић пред наступ Hurricane на Евровизији (ФОТО)
22. 05. 2021. у 21:05
БРИСЕЛ И НАТО СЕ ОВОМЕ НИСУ НАДАЛИ Руска одлука дрма Европу: Бригада маринаца посатаје дивизија на вратима ЕУ (ВИДЕО)
ВОЈНО-политичка ситуација између Русије и европских држава улази у фазу опасне ескалације. Москва је изненада донела одлуку да постојећу 336. гардијску бригаду морнаричке пешадије, стационирану у Калињинградској области, реорганизује и подигне на ниво дивизије.
30. 12. 2025. у 20:45
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
ЈК ШОКИРАЛА: Открила откад НИЈЕ спавала са Душком, а били још у браку - посреди су ГОДИНЕ
ПЕВАЧИЦА Јелена Карлеуша, гостовала је код свог пријатеља и водитеља Бојана Јовановског, познатијег као Боки 13.
31. 12. 2025. у 13:35
Коментари (0)