"РАДИЈЕ БИХ ДА УМРЕМ КОД КУЋЕ!" Селма Хајек у канџама короне - глумицу лекари молили да оде у болницу
ГЛУМИЦА Селма Хајек, открила је да је умало умрла од коронавируса и да су је "лекари молили да оде у болницу јер је много лоше".
Фото: Принтскрин
Такође је изнела у јавност причу о малтретирањима која је доживела од продуцента Харвија Вајнстина, што је написала у есеју за "Њујорк Тајмс".
Глумица је испричала да је у првим данима пандемије ковида 19 имала тежак облик ове болести и да је седам недеља провела у изолацији на кисеонику у свом дому.
- Лекар ме је молио да одем у болницу јер је стање било тако лоше - рекла је глумица.
Она каже да је одговорила - Не хвала, радије бих да умрем код куће.
Последице прележане болести су повремени умор и пад енергије, што је нарочито осетила на снимању филма Кућа Гучијевих, у коме глуми поред Лејди Гаге и Адама Драјвера.
Такође је у свом првом есеју за Њујорк Тајмс писала о малтретирању продуцента Харвија Вајнстина, који је од ње наводно тражио сексуалне услуге, а навела је и да је „физички извукао" са прославе и угрозио јој живот.
- Било је тако тешко јер сам одлучила да не будем жртва иако сам била жртва. Морала сам да се уверим да сам борац и пре свега, преживим. Када се све ово догодило са причом о Харвију, нисам знала да се то догодило многим другим женама. Месецима сам била у депресији. Заиста ми је требало пуно да схватим да сам истински преживела и да сам прави борац - истакла је глумица Селма Хајек.
Препоручујемо
МЕКСИКАНКА НАЈЛЕПША У ВАСИОНИ: Избор за Мис универзума у Холивуду, лента Андреи Мези
18. 05. 2021. у 01:01
ОДЛАЗАК ОСКАРОВКЕ: Преминула позната глумица, не зна се узрок смрти! (ВИДЕО)
01. 05. 2021. у 23:15
"ПА ХАЈДЕ ДА ПРОДУЖИМО ЗАДОВОЉСТВО" Захарова упутила мистериозну поруку Западу
ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова изјавила је данас да су западне земље забринуте због тога каква би још нова испитивања оружја Русија могла да спроведе након демонстрације ракете "Буревестник".
01. 11. 2025. у 19:52
САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији
СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе су данас издале тзв. "генералну дозволу" којом се привремено одлажу санкције Росњефту у Немачкој до 29. априла 2026. године, објавило је америчко министарство финансија.
29. 10. 2025. у 16:17
МНОГО ЈЕ ЛУДА, БРАТЕ, БЕЖИ! Шабан убеђивао водитеља да не жени певачицу: "Нађи неку фину!"
ПОКОЈНИ краљ народне музике, Шабан Шаулић, био је човек кога су сви обожавали, а многи и дан-данас памте његове савете и критике.
05. 11. 2025. у 10:44
Коментари (0)