МИНИ ЛАЗАРЕВИЋ ОВО НИЈЕ ПРАВО ИМЕ: Глумица испричала анегдоту - "Све је почело на мом првом рођендану"
ГЛУМИЦУ Мину Лазаревић многи обожавају и њене улоге су често међу омиљенима.
Фото: Принтсцреен/Јутјуб/ RTS TV lica, kao sav normalan svet - Zvanični kanal
Ипак, чак и неки њени велики обожаваоци не знају како гласи право име Лазаревићеве.
Иако је свима позната као Мина, популарна Чупка из “Породичног блага” заправо се зове Мирјана.
Она је једном приликом испричала и да је до овог надимка дошло када је на свом првом рођендану људима рекла да се зове Мина.
- Корен речи Мирјана је мирна, кротка, смерна, што ја дефинитивно нисам. Кротка и смерна умем да будем, али мирна не. Што је рекао мој професор, а сада ме Нада Блам подсетила на то, ја сам жена са хиљаду лица – испричала је глумица једном приликом, преноси Блиц.
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)
БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.
26. 02. 2026. у 11:01
ЦЕО РЕГИОН ЈЕ ЗГРОЖЕН! Ево шта је урадила такмичарка лажне државе Косово када је видела Српкињу на победничком постољу
БРУКА и срамота на једном од европских такмичења у теквондоу за младе у Сарајеву!
25. 02. 2026. у 11:35
ЈОШ МУ СЕ БОРЕ ЗА ЖИВОТ: Симптоми болести због које је хоспитализован Дачић - почетак је "веома обичан"
МИНИСТАР унутрашњих послова Ивица Дачић јуче је у тешком здравственом стању хитно смештен у болницу и прикључен на апарате.
26. 02. 2026. у 16:26
Коментари (1)