ПОЧЕЛА ЧЕТВРТА СЕЗОНА "СЛУШКИЊИНЕ ПРИЧЕ": Прве три епизоде пуштене раније
ПРВЕ три епизоде, четврте сезоне, популарне серије "Слушкињина прича" емитоване су раније, у уторак и то шест сати пре него што је најављено њихово приказивање. Четврта сезона носи наслов "Елизабет Мос" по главној јунакињи из серије.
ХУЛУ
Флумачка екипа у уторак поподне објавили су вест о емитовању серије у кратком видео снимку који је пуштен у јавност.
Подсећања ради, трећа сезона "Слушкинињине приче", емитована је све до августа 2019. године, а снимање четврте сезоне настављено је у марту 2020. године. Снимање је, међутим, прекинуто због пандемије вируса короне, а настављено је у септемру 2020. године.
Слушкињина прича (Тхе Хандмаид’с Тале) је америчка серија коју је створио Брус Милер, као адаптацију истоименог романа канадске књижевнице Маргарет Атвуд. Радња серије се одвија у алтернативној садашњости након Другог америчког грађанског рата у којој су жене, зване слушкиње, присиљене на сексуално и порођајно ропство у новоствореној држави Гилеаду.
Препоручујемо
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)
БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.
26. 02. 2026. у 11:01
ЦЕО РЕГИОН ЈЕ ЗГРОЖЕН! Ево шта је урадила такмичарка лажне државе Косово када је видела Српкињу на победничком постољу
БРУКА и срамота на једном од европских такмичења у теквондоу за младе у Сарајеву!
25. 02. 2026. у 11:35
ЈОШ МУ СЕ БОРЕ ЗА ЖИВОТ: Симптоми болести због које је хоспитализован Дачић - почетак је "веома обичан"
МИНИСТАР унутрашњих послова Ивица Дачић јуче је у тешком здравственом стању хитно смештен у болницу и прикључен на апарате.
26. 02. 2026. у 16:26
Коментари (0)