ВЕСНА ЂОГАНИ ПРИЗНАЛА ДА ДОБИЈА ШОК КОМЕНТАРЕ НА УЛИЦИ: "20 година каријере ми се сруши пред очима у тим тренуцима" - умешао се и Ђоле
ВЕСНА и Ђоле Ђогани годинама слове за један од најскладнијих естрадних парова.
Фото: Принтсцреен/Јутјуб
Будући да Ђоле и у шестој деценији важи за доброг фрајера, открио је како му то успева:
- Ја кажем да треба да се вежба стално, да се јача имуни систем. А Весна увек има неке иновације, спрема се за лето - прича Ђоле, а на то се надовезала Весна:
- Озбиљно се припремам да будем боља на лето од Ђолета. Не губим наду, треба парирати овако згодном фрајеру - додала је она.
- Мени не смета ништа на Весни, увек је лепа и згодна, не знам шта тражи то још - додао је Ђоле.
Ђоле и Весна имају сина Адриана и ћерку Лауру, а сада су открили да ли њихова деца воле да слушају њихове песме:
- Ади не слуша, а Лаура обожава наше песме, он је у тим годинама кад клинци не слушају родитеље. За њега смо ми блам. Његови другари су у фазону ''Вау имаш песму која је теби посвећена ''Тата, треба да частиш''', а он је у фазону ''Јао како сте глупи, што сте снимили ту песму?'' - прича Ђоле кроз смех.
Осврнули су се и на Веснину ''ТикТок каријеру'', по чему је позната млађој публици:
- Ја трпим давеже, кад једемо, било шта год да радимо, све се претвара у Тик Ток - прокоментарисао је Ђоле шаљивим тоном.
- Људи ме питају ''Је л' сте ви Весна Ђогани Тиктокерка?'', а мени се само 20 година каријере сруши пред очима - прича Весна кроз смех у емисији "Премијера-викенд специјал".
Препоручујемо
ОТКРИВЕНА ТАЈНА ПЕСМЕ "АПРИЛ У БЕОГРАДУ": И даље се слуша са истим жаром - Чола објаснио како је настала
04. 04. 2021. у 18:48 >> 18:52
"ИЗВЕШТАЈИ ГЕНЕРАЛШТАБА СУ НЕИСТИНА, СВЕ ЈЕ ИЗГУБЉЕНО!" Украјинска војска открива шта се дешава у паклу Покровска
УКРАЈИНСКЕ снаге настављају упорно да бране џеп око Покровска и Мирнограда, упркос немилосрдним руским нападима који све више угрожавају линије снабдевања и повећавају ризик од потпуног окружења-
06. 11. 2025. у 14:56
САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији
СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе су данас издале тзв. "генералну дозволу" којом се привремено одлажу санкције Росњефту у Немачкој до 29. априла 2026. године, објавило је америчко министарство финансија.
29. 10. 2025. у 16:17
"ОНИ СУ ТВОЈЕ ЖРТВЕ!" Папа јавно прозвао Трампа због ситуација у "српском" граду
ПАПА Лав позвао је на "дубоко размишљање" о начину на који се мигранти третирају у Сједињеним Државама, рекавши да су многи људи "дубоко погођени" политиком масовних депортација.
06. 11. 2025. у 12:50
Коментари (0)