ХАСАН ДУДИЋ СЕ ОГЛАСИО ИЗ БОЛНИЦЕ: На кисеонику сам, нисам добро, видите како говорим

ХАСАН Дудић (63) огласио се за из болнице, где лежи пошто се његово здравствено стање услед заражавања вирусом корона закомпликовало.

ХАСАН ДУДИЋ СЕ ОГЛАСИО ИЗ БОЛНИЦЕ: На кисеонику сам, нисам добро, видите како говорим

Фото: Printscreen

Он је јуче, 31. марта, примљен у Клиничко-болнички центар Звездара, а до тада је био на кућном лечењу.

- Лежим у КБЦ-у, на кисеонику сам, упала плућа... Мало се проширило и искомпликовало, али у правим сам рукама. У болници су предивни, немам речи колико су љубазни и пажљиви, свака част - почео је Хасан.

- Даће Бог да буде добро... Нисам се надао, ишао сам само на контроле на Инфективну и све је било у реду до пре неко вече, само сам се набрао хладноће и тачно сам знао да ће да ме пресече... Нисам добро, видите како говорим, али извући ћу се... - рекао је Дудић једва, пошто су му кашаљ и тешко дисање онемогућавали да говори.

Подсетимо, Хасан је пре неколико дана испричао кроз шта пролази због вируса корона.

- Био сам на ВМА и на Инфективној клиници. Чувао сам се, и свуда народу говорио да се пази, и мене закачи. Почела је прво мала температура, па кашљање. Одем на ВМА, али ми ни на крај памети није био ковид 19, јер сам се пре месец дана два пута контролисао. Трећи пут, међутим, кад су ми рекли да је корона, кад нисам "рикнуо" - рекао је певач.

- У недељу увече сам поново радио анализе, биле су добре, вечерас следе нове. Резултати су ми к'о бог. На време сам дошао, и то је блажи облик короне, али није било наивно. Осетио сам кидање, "растављале" су ми се ноге, руке, кичма, глава, прсти… То су били ужасни болови, као да се распадам - рекао је Хасан за Новости

- Онда се изгубим у неком моменту, задремам па не знам ни где сам. Да ли сам на овом или на оном свету. Долазе ти неке чудне слике, халуцинације, боже ме опрости, са мртвима… Сада ми је боље - додао је Дудић рекавши да је једва чекао да напусти болницу.

(Телеграф)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати

ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: "Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати"

ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп продужио је данас ванредно стање на националном нивоу у вези са Западним Балканом, у складу са Законом о међународним ванредним економским овлашћењима, објављено је данас на сајту Федералног регистра САД.

24. 06. 2026. у 17:38 >> 17:45

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.

24. 06. 2026. у 18:41

Коментари (0)

СТРАШАН МЕЧ АУСТРИЈЕ И АЛЖИРА! Марко Арнаутовић стрелац, обе селекције обезбедиле оно што су желеле!