ЛЕЧИЋ СЕ ПОНОВО ОГЛАСИО: 17 колега одбило да сарађује са њим - упутио им бесан одговор
КАО бомба у јавности је одјекнула вест да је мистериозни моћник који је силовао глумицу Данијелу Штајнфелд, наводно, глумац и политичар Бранислав Лечић.
Фото: В. Данилов
Лечић се огласио за домаће медије и открио да је добио позив од Вишег јавног тужилашта у Београду, те да ће у петак дати исказ поводом оптужби Данијеле Штајнфелд да ју је силовао.
Колеге са глумачке сцене су подељене, а многи су отворено иступили против Бранислава Лечића и подржали Штајнфелд. Прва међу мњима је Мирјана Карановић која је одбила да са колегом игра у представи
Лечић је на друштвеној мрежи Фејсбук објавио допис Београдског драмског позоришта који га искључује из ове институције на неко време.
- Драги Леко, Југ је покушао да те добије вероватно си у гужви. Имамо једну незгодну ситуацију јер је данас на иницијативу дела глумачког асамбла, њих 17 потписало петицију да не желе да играш у "Тиквама" док се ситуација не смири. Њих 14 је било уздржано. Жао нам је због свега, у договору и са Скерлом, алтернираћемо те до даљњег. Можеш се чути са Југом кад будеш у прилици. Београдско драмско позориште.
Фото: Фејсбук
Ове речи изреволтирале су глумца, па се јавно обратио позоришту:
- Са онима који суде о људима и оваквим догађањима и оптужбама, преко медија без права на мој глас и моју истину, никада више немам шта да тражим! Заборавите на нашу сарадњу, и поручите тим глумцима да ме ни такви људи ни такви глумци уопште не занимају. Они без обзира на године не знају ни шта је право, а ни правда. Нек ме избегавају у широком луку! Истина ће победити!! Драги Лека одговара на поруку Београдског драмског позоришта - написао је глумац.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: "Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати"
ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп продужио је данас ванредно стање на националном нивоу у вези са Западним Балканом, у складу са Законом о међународним ванредним економским овлашћењима, објављено је данас на сајту Федералног регистра САД.
24. 06. 2026. у 17:38 >> 17:45
УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум
КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.
24. 06. 2026. у 18:41
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (1)