СЛОБА ВАСИЋ ПОСТАО ОТАЦ: Певач добио девојчицу и емотивном поруком се захвалио жени (ФОТО)

16. 03. 2021. у 19:40

ПЕВАЧ Слоба Васић постао је данас отац! Његова супруга Лела и он добили су девојчицу, а певач није могао да се не обрати свима на свом Инстаграм налогу.

СЛОБА ВАСИЋ ПОСТАО ОТАЦ: Певач добио девојчицу и емотивном поруком се захвалио жени (ФОТО)

Фото: Принтскрин/инстаграм/slobavasic_official

Он је написао емотивну поруку уз кратак фотографију своје супруге која је држала ћерку у наручју.

- Пре неколико сати постао сам отац једној предивној девојчици! Пре него што наставим, морам се захвалити мом анђелу храбром која је доказала шта је снага мајке, јачина и наравно воља да што пре узме у наручје своје дете!!! Борац мој као и увек! Хвала ти сунце моје за ово! Хвала ти за нашег анђела! Ћеро моја, добро нам дошла и једва чекам да те узмем у руке! Цео дан сам се молио само за тебе и твоју маму и хвала Богу све је баш како треба! Чекам те кући да се ти, мама и ја мало испричамо и да се упознамо, јер ћемо од данас бити најбоља породица на свету! Бићу увек твоја подршка, твоја снага ако ти зафали, бићу твој ослонац и заштитник заувек! Кунем ти се Богом, твој најбољи отац! Волим вас девојчице моје миле и једва чекам! - написао је Слоба, а у наставку су се низале честитке.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама

"ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ" Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама

ЗАМЕНИК председника Савета безбедности Русије и председник странке Јединствена Русија Дмитриј Медведев оптужио је данас западне земље да организују протесте и мешају се у изборне процесе других земаља да би одржале своју доминацију.

31. 07. 2025. у 17:01

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.

22. 07. 2025. у 20:54

Коментари (0)

РУСЕ ОДУШЕВИЛА ВЕСТ ИЗ СРБИЈЕ: Видели ово - и славе на сав глас