ПОЗНАТИ ГЛУМАЦ НАПУСТИО СРБИЈУ! Љубомир Бандовић сада живи у овом граду, а ево зашто је донео такву одлуку
ГЛУМАЦ Љубомир Бандовић, како пишу домаћи медији, већ три месеца не живи у Србији, већ у Бањалуци.
Фото: Принтскрин
Глумац се још у децембру преселио у Бањалуку, где снима нову серију "Авокадо", преносе медији.
Како се наводи, Бандовић у новом пројекту Николе Пејаковића тумачи главну улогу, па је одлучио да му је лакше да привремено београдску адресу замени новом у главном граду Републике Српске.
Он због новог ангажмана није учествовао у промоцији свог новог филма "Једини излаз" у Србији, али се појавио на премијери у Бањалуци.
Серију "Авокадо" Пејаковић је написао пре 15 година. После "Костију", које је сјајно прихватила публика, нови пројекат потпуно је другог жанра.
- То је пунокрвна комедија, у којој се осећају утицаји оног хумора на којем је одрастала моја генерација. Верујем да се ради о својеврсној жанровској мармелади, у којој су смех и доброта једино важни и по чему се све остало мери и равна - открио је недавно Пејаковић за "Новости".
Поред Бандовића, у Бањалуци серију "Авокадо" тренутно снима и Мира Бањац.
Препоручујемо
ПОЉУБИО ЈЕ ПРЕД СВИМА: Анастасија крије своју везу, а сада је показала све (ФОТО)
28. 02. 2021. у 08:41
"ПА ХАЈДЕ ДА ПРОДУЖИМО ЗАДОВОЉСТВО" Захарова упутила мистериозну поруку Западу
ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова изјавила је данас да су западне земље забринуте због тога каква би још нова испитивања оружја Русија могла да спроведе након демонстрације ракете "Буревестник".
01. 11. 2025. у 19:52
САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији
СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе су данас издале тзв. "генералну дозволу" којом се привремено одлажу санкције Росњефту у Немачкој до 29. априла 2026. године, објавило је америчко министарство финансија.
29. 10. 2025. у 16:17
МНОГО ЈЕ ЛУДА, БРАТЕ, БЕЖИ! Шабан убеђивао водитеља да не жени певачицу: "Нађи неку фину!"
ПОКОЈНИ краљ народне музике, Шабан Шаулић, био је човек кога су сви обожавали, а многи и дан-данас памте његове савете и критике.
05. 11. 2025. у 10:44
Коментари (2)