ВРЕМЕПЛОВ ЗА БЕГ ОД КОРОНЕ: Концерт сарајевске поп групе "Црвена јабука" 8. марта у Београду
ПОСЛЕ више од две године од последњег концерта у "Комбанк дворани", децембра 2018, "Црвена јабука" ће поново наступити пред београдском публиком на истом месту 8. марта (19.00).
Фото Самир Геко
И овај концерт је, као и неки претходни београдски, назван по великом хиту који су својевремено снимили са Кемалом Монтеном - "Некако с прољећа".
Бенд предвођен Драженом Жерићем Жером публици ће у акустичном, али и гитарском маниру одсвирати бројне хитове из свог опуса. Уочи концерта, који ће овога пута бити одржан у специфичним епидемиолошким условима и уз смањен број посетилаца, Жера каже да група с нестрпљењем очекује нови сусрет са београдском публиком.
- Желим да у овим временима покушамо да бар на трен заборавимо на пошаст звану корона, која нас је изоловала и удаљила једне од других - истиче вођа "Црвене јабуке". - Да некако с пролећа покушамо поново, овога пута на дан посвећен женама, уз препоруке за обавезну дистанцу и поштовање прописаних мера, да уживате са вашим драгим бићем уз наше песме. Потрудићемо се да то вече буде посебно, да ширимо љубав, емоцију и ништа друго.
Препоручујемо
СПРЕМА "ЂУРОЛОГИЈУ"НА ТЕНЕРИФАМА: Бранко Ђурић 19. фебруара у "Комбанк дворани"
01. 02. 2021. у 18:26
НАСТАВАК ПРОСЛАВЕ ЈУБИЛЕЈА: Група "Негатив" 13. фебруара у "Комбанк дворани"
22. 01. 2021. у 10:24
"ТИ СИ КРЕТЕН!" Жестока свађа у студију Хит твита, Бабић ударио на Антонијевића
ЖЕСТОКА свађа избила је вечерас у студију телевизије "Пинк" у емисији Хит Твит где гостују председница Народне Скупштине Србије Ана Брнабић, правник Милан Антонијевић и бизнисмен Бранко Бабић.
16. 11. 2025. у 21:55
ЗЕЛЕНСКИ АЛАРМИРАО ЕВРОПУ: Русија ће покренути велику агресију на континент, позната и година
УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски тврди да Русија планира да покрене велику агресију на европском континенту 2029. или 2030. године, наводећи да на то указује повећана руска производња оружја.
13. 11. 2025. у 10:54
ТАЈ МАЛИ ЖУТ БИКИНИ: Тенисерке запалиле нет фоткама са плаже
АРИНА Сабаленка и Паула Бадоса су у жижи.
18. 11. 2025. у 11:34
Коментари (1)