НЕМА ЖЕЉУ НИКОГА ДА ВИДИ: Марини Туцаковић се погоршало здравствено стање

НАШ најпознатији текстописац Марина Туцаковић је у лошем здравственом стању.

НЕМА ЖЕЉУ НИКОГА ДА ВИДИ: Марини Туцаковић се погоршало здравствено стање

Фото: Н.Фифић

Марина се не осећа добро због карцинома који има, али и терапије коју добија.

- Већ неколико дана је лоше. Дешавају јој се ти падови. Тако је исто пре неколико месеци реаговала када је примила хемиотерапију. Мучни су ти процеси. Нема енергију уопште у телу, само би спавала. Нема жељу никога да види, замарају је разговори, уопште било каква комуникација сем са Футом. Надам се да ће се брзо опоравити - прича Маринин пријатељ за магазин "Свет".

Подсетимо, текстописац Марина Туцаковић већ дуго води битку с канцером дојке који јој је дијагностикован у фебруару 2018. године.

- Пролазим кроз хемиотерапије и видећемо шта ће бити. Искрено, не могу да вам кажем да се боље осећам. Не размишљам о томе како се осећам у психолошком смислу, некада сам оптимиста, али некад и нисам - рекла је недавно Марина за домаће медије.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ОРБАН СЕ ОГЛАСИО ЗБОГ СИТУАЦИЈЕ У ЗЕМЉИ: Издао хитно упозорење

ОРБАН СЕ ОГЛАСИО ЗБОГ СИТУАЦИЈЕ У ЗЕМЉИ: Издао хитно упозорење

ЛИДЕР мађарске опозиционе странке Фидес и бивши премијер земље Виктор Орбан оптужио је данас владу странке Тиса да води земљу ка диктатури, након полемике изазване изјавама бившег председника Јаноша Адера о планираним сменама државних функционера.

05. 07. 2026. у 12:34

Огласила се Косјерина после вести да је Мирка мења у квизу Ја волим Србију: Тако су стајале ствари...

Огласила се Косјерина после вести да је Мирка мења у квизу "Ја волим Србију": "Тако су стајале ствари..."

ВЕСТ да би глумица Мирка Васиљевић од септембра могла да преузме водитељску улогу у квизу "Ја волим Србију", уместо досадашње водитељке Драгане Косјерине, изазвала је велику пажњу јавности.

05. 07. 2026. у 21:54

Коментари (1)

ГДЕ ТИ ЈЕ ЉУБАВНИЦА?! Неочекивано питање за Марића уживо у емисији, он пребледео: Пет година млађа