КОНАЧНО САМ КОД КУЋЕ: Огњен Амиџић изашао из болнице, ево како се водитељ осећа
ВОДИТЕЉ Огњен Амиџић пре недељу дана био је примљен у КБЦ "Бежанијска коса" с обостраном упалом плућа.

Фото: Н.Фифић
Иако су два урађена ПЦР теста показала да је негативан на корона вирус, лекари су инсистирали да Амиџић уради скенер плућа, као и тест из крви, након чега је дефинитивно потврђено да је заражен Ковидом 19.
Огњен је провео седам дана у болници, а данас је пуштен, јер су сви резултати били добри, а тест на антитела показао присутност истих.
Он каже да се добро осећа и да велику захвалност дугује лекарима из КБЦ "Бежанијска коса".
- Хвала богу, добро сам! Изашао сам из болнице и коначно сам код куће с породицом. Морам да се захвалим доц. др Марији Здравковић, директорки КБЦ "Безанијска коса", асс. др сци. мед. Марији Бранковић, начелници одељења гастроентерологије, као и комплетном особљу одељења гастроентерологије.
Хвала свима који су бринули и који су ми се јављали. Наравно, хвала представницима седме силе, мојим колегама на разумевању. Радујем се новој емисији у уторак вече која ће бити спектакуларна - рекао је Амиџић.
(Ало.рс)

РУСКИ АВИОНИ УШЛИ У ДРЖАВУ НАТО, ЗАДРЖАЛИ СЕ 12 МИНУТА: "Ово је неприхватиљво и невиђено брутално"
ТРИ руска борбена авиона МИГ-31 ушла су данас у естонски ваздушни простор у области острва Вајндло без дозволе и остала у естонском ваздушном простору скоро 12 минута, пренео је естонски портал "Ерр.ее".
19. 09. 2025. у 17:00

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане
ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.
25. 08. 2025. у 13:15

ПРЕМИНУЛА БАКА ЦАНА: У њеној кући снимана је чувена серија "Село гори, а баба се чешља"
Серија "Село гори, а баба се чешља" редитеља Радоша Бајића освојила је срца читаве Србије, и уз њу су одрасле многе генерације.
23. 09. 2025. у 08:36
Коментари (0)