ОСВАНУЛЕ ФОТОГРАФИЈЕ СА ВЕНЧАЊА: Тозовац и његова Мима блистали у општини, ово су детаљи (ФОТО/ВИДЕО)
ПЕВАЧ Предраг Живковић Тозовац (84) оженио је своју изабраницу Емилију Миму, а сада су освануле фотографије са венчања.

Фото В. Данилов
Предраг Живковић Тозовац и Емилија Мима венчали су се, наводно, прошлог викенда, иако су медији првобитно пренели да се то догодило у четвртак, 31. децембра.
Венчање је обављено у општини, а славном певачу кум је био Ратко Рађеновић, његов дугогодишњи пријатељ.
У питању је била мала и приватна свечаност, а певач за сада у медијима не жели да говори о томе, те је раније изјавио да се није венчао.
Ипак, фотографије из општине доказују супротно.
Тозовац и његова супруга воле се већ више од 40 година.
(Блиц)
Препоручујемо

ТОЗОВАЦ СЕ ОЖЕНИО: Славни певач у 84. години изговорио судбоносно "Да"
01. 01. 2021. у 21:19

ОГЛАСИЛА СЕ АНА БЕКУТА: Ево шта је рекла о здравственом стању Милутина Мркоњића
01. 01. 2021. у 23:53

РУСКИ АВИОНИ УШЛИ У ДРЖАВУ НАТО, ЗАДРЖАЛИ СЕ 12 МИНУТА: "Ово је неприхватиљво и невиђено брутално"
ТРИ руска борбена авиона МИГ-31 ушла су данас у естонски ваздушни простор у области острва Вајндло без дозволе и остала у естонском ваздушном простору скоро 12 минута, пренео је естонски портал "Ерр.ее".
19. 09. 2025. у 17:00

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане
ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.
25. 08. 2025. у 13:15

"ПОЧИВАЈ У МИРУ": Цукић неутешан - опростио се од истакнутог музичара
ДОМАЋА музичка сцена остала је без Предрага Бате Јаковљевића, истакнутог бубњара и члана неколико значајних домаћих бендова.
20. 09. 2025. у 20:02
Коментари (1)