ВЕРИЛА СЕ ШАРАПОВА: Тенисерка из Русије на корак до олтара са бизнисменом
ПЕНЗИОНИСАНА руска тениска суперзвезда Марија Шарапова (33) потврдила је на друштвеним мрежама веридбу са британским бизнисменом и суоснивачем интернет аукцијске куће "Падл ејт" Александром Гилкесом (41).

Фото Instagram/mariasharapova
"Рекла сам да још првог дана када смо се упознали. Ово је била наша мала тајна, зар не", написала је Шарапова на "Инстаграму" уз сет црно-белих фотографија са вереником.
И Гилкес је поделио лепе вести на "Инстаграму", написавши: "Хвала ти што си ме учинила врло, врло срећним момком.
Једва чекам да проведем живот волећи те и учећи од тебе, Марија Шарапова".

РУСКИ АВИОНИ УШЛИ У ДРЖАВУ НАТО, ЗАДРЖАЛИ СЕ 12 МИНУТА: "Ово је неприхватиљво и невиђено брутално"
ТРИ руска борбена авиона МИГ-31 ушла су данас у естонски ваздушни простор у области острва Вајндло без дозволе и остала у естонском ваздушном простору скоро 12 минута, пренео је естонски портал "Ерр.ее".
19. 09. 2025. у 17:00

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане
ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.
25. 08. 2025. у 13:15

"ПОЧИВАЈ У МИРУ": Цукић неутешан - опростио се од истакнутог музичара
ДОМАЋА музичка сцена остала је без Предрага Бате Јаковљевића, истакнутог бубњара и члана неколико значајних домаћих бендова.
20. 09. 2025. у 20:02
Коментари (1)