МУЗИЧАРИ ИЗ ЦЕЛЕ СРБИЈЕ ЋЕ МУ СВИРАТИ "НЕДЕЉУ": Част нам је што смо ту, ту песму знамо целог живота

А.М.

11. 12. 2020. у 13:51

НА САХРАНУ преминулог певача Џеја пристигли су виолинисти из целе Србије.

МУЗИЧАРИ ИЗ ЦЕЛЕ СРБИЈЕ ЋЕ МУ СВИРАТИ НЕДЕЉУ: Част нам је што смо ту, ту песму знамо целог живота

Фото: Новости

Присутан је Колектов оркестар из Новог Сада са осам музичара. Виолинисти из Обреновца, Рипња, Љига, из Маринкове баре. Сви су се данас нашли на Новом гробљу у Београду како би песмом испратили великана српске фолк сцене.

Како кажу, њих је организовао Џејев дугогодишњи пријатељ Руле. Они ће на сахрани свирати најтужнију Џејеву песму "Недеља" из Г мола.

Кажу да им је част што свирају и да ту песму знају целог живота.

- Ту песму знамо цео живот, одувек је свирамо - рекао је Перица Васић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
УКРАЈИНСКИ ВОЈНИЦИ: Погледајте шта Руси раде у Покровску, не можемо да их пратимо

УКРАЈИНСКИ ВОЈНИЦИ: Погледајте шта Руси раде у Покровску, не можемо да их пратимо

РУСКИ војници у Покровску делују као диверзанске и извиђачке групе и отежавају одбрану Украјини тиме што се пресвлаче у цивилну одећу, изјавио је командант 68. ловачке бригаде, под псеудонимом "Љути", за "Суспилне" 19. новембра.

19. 11. 2025. у 18:42

Коментари (0)

ДЕЦА СУ ИЗУЗЕТНО НЕВАСПИТАНА: Наташа Аксентијевић о савременом родитељству - Морају да имају и обавезе, нису принчеви и принцезе