ТОЗОВАЦ О ПОСЛЕДЊЕМ СУСРЕТУ СА ЏЕЈОМ: Био је без гласа, више га нема

Новости онлине

07. 12. 2020. у 09:03

СРПСКИ певач Џеј Рамадановски преминуо је јуче у 56. години услед застоја рада срца.

ТОЗОВАЦ О ПОСЛЕДЊЕМ СУСРЕТУ СА ЏЕЈОМ: Био је без гласа, више га нема

Фото: Лабудовић/Д. Мишић

Ова вест потресла је његове колеге и обожаваоце, а певач Предраг Живковић Тозовац се присетио последњег сусрета са колегом.

- Жао ми је да на овај начин причам о Џеју, јер га нема више. Први пут смо се упознали на новогодишњем програму. Ја сам и раније слушао како он пева, пратио сам његову каријеру, његов певачки живот. Сећам се његових почетака. Певао је лепе ромске песме, он је то савршено певао. Касније је прешао на баладе, где је био цар и до сад није превазиђен. Увек је био гледљив и радо слушан. Често је гостовао свуда. Сећам се предивних Нових година, где је он доминирао - рекао је Тозовац.

Он се присетио и њиховог последњег сусрета, приликом ког Џеј није био у добром здравственом стању.

- Задњи пут сам га видео на венчању малог Кебе и Северине. Тад је био без гласа, био је под прехладом... Колико је Џеј био мали растом, толико је био велики гласом - рекао је Тозовац у емисији "Премијера-Викенд Специјал". 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСКИ АВИОНИ УШЛИ У ДРЖАВУ НАТО, ЗАДРЖАЛИ СЕ 12 МИНУТА: Ово је неприхватиљво и невиђено брутално

РУСКИ АВИОНИ УШЛИ У ДРЖАВУ НАТО, ЗАДРЖАЛИ СЕ 12 МИНУТА: "Ово је неприхватиљво и невиђено брутално"

ТРИ руска борбена авиона МИГ-31 ушла су данас у естонски ваздушни простор у области острва Вајндло без дозволе и остала у естонском ваздушном простору скоро 12 минута, пренео је естонски портал "Ерр.ее".

19. 09. 2025. у 17:00

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане

ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.

25. 08. 2025. у 13:15

УМРО ВЕЛИКИ ГЛУМАЦ Петровци: Албанци ме звали српски шпијун, а кад треба - патриота! Знам шта сам - никад ме нико није купио

УМРО ВЕЛИКИ ГЛУМАЦ Петровци: "Албанци ме звали 'српски шпијун', а кад треба - 'патриота'! Знам шта сам - никад ме нико није купио"

ГЛУМАЦ и професор глуме Енвер Петровци преминуо је данас у 72. години, а једну од последњих улога одиграо је између осталог у филму "Руски конзул", серији "Клан", "Јужном ветру", "Сенкама над Балканом", "Бољем животу"...

22. 09. 2025. у 16:07

Коментари (0)

ХРВАТСКА ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ! Србија је боља у атлетици! Ово је биланс медаља на Светском првенству 2025!