"ОВО ЈЕ ХОРОР, ЉУДИ, ОДЛАЗИМО СВИ" Нада Топчагић не може да дође себи после смрти Џеја - "Толико ми га је жао"

ЏЕЈ Рамадановски, српски фолк певач преминуо је данас у 56. години.

ОВО ЈЕ ХОРОР, ЉУДИ, ОДЛАЗИМО СВИ Нада Топчагић не може да дође себи после смрти Џеја - Толико ми га је жао

Фото: Принтскрин

Певачицу Наду Топчагић вест о његовој смрти дочекала је на Тари, где је случајно сазнала за страшну трагедију која је дубоко потресла домаћу јавност.

- Сад сам чула пре пет минута, катастрофа. Не могу да верујем! Не могу да дођем себи! Не могу да верујем, баш сам шокирана... Сад се питам ко је трећи, кад умре двоје, одмах иде и трећи... Боже сачувај - шокирана је Нада.

- Дуго се нисмо видели, нисмо се сретали... Годину и по дана сигурно, једино оно што сам виђала по ТВ-у. Тад сам рекла "Баш добро изгледа, мало се угојио, али добро". Само се на телевизији виђамо. Толико ми га је жао, не могу да верујем. Знам да је имао проблема са срцем раније... Шта да вам кажем. Једноставно, одлазимо, одлазе људи, одлазимо сви! Ово је хорор, страшно баш, не могу доћи себи. Потресна вест јако.

Нада се присетила и једне анегдоте од пре петнаестак година, када ју је у Бечу искритиковао да се угојила.

- Весељак један... Прави! Сећам се једном у Бечу, пре 15 година, долазим ја у некој уској хаљини, каже он мени "Могла би мало да пробушиш кашику, Надо", тад сам то први пут од њега чула. Памтићу га као доброг другара, колегу... Један весељак, велика душа, човек из народа. Не могу да верујем шта се дешава, невероватно - каже Нада, која се осврнула и на гласине да је до оваквог исхода довео и његов начин живота.

- На то сам ја и помислила малопре. Младост све дозвољава, али после плаћамо тешке последице. Он је баш живео и гурмански, није се пазио. Младост, популарност.. Све је то нешто носило за собом и ето видите, напустио нас је рано. Све је мислио „неће мени ништа фалити“, младост, снага, али све пролази... Имао је проблема и са срцем, притиском... Језиво - рекла је Нада.

(Пинк)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати

ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: "Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати"

ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп продужио је данас ванредно стање на националном нивоу у вези са Западним Балканом, у складу са Законом о међународним ванредним економским овлашћењима, објављено је данас на сајту Федералног регистра САД.

24. 06. 2026. у 17:38 >> 17:45

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.

24. 06. 2026. у 18:41

Коментари (0)

ПРИЧА О НАЈСТАРИЈЕМ СРПСКОМ КРСТУ