ЉУБАВ У ИСТАНБУЛУ: Дара Бубамара и даље ужива са млађим дечком

В. Н.

22. 11. 2020. у 11:44

ПЕВАЧИЦА Дара Бубамара већ неко време ужива са 24 године млађим дечком Тонијем. Њих двоје често путују и доста времена проводе по луксузним дестинацијама, па је тако и ових дана.

ЉУБАВ У ИСТАНБУЛУ: Дара Бубамара и даље ужива са млађим дечком

Фото Instagramdarabubamara_official

После егзотичних Малдива и Занзибара, сада су се запутили у Истанбул. Управо из турског велеграда она је објавила фотографију како се љубе, а иза се пружа прелеп поглед. Уз фотографију је ставила само срце, и означила свог партнера.

Фолкерка, евидентно, ужива са својим вољеним, па константно објављује снимке прелепог Истанбула, али и шта њих двоје раде у луксузном хотелу. Све то је изазвало прегршт позитивних коментара њених обожавалаца, који истичу да Дара сија од среће, и да ју је Тони подмладио.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НЕВЕРОВАТНА ГРЕШКА РУСИЈЕ Зеленски: Москва послала Украјини тела 20 руских војника приликом репатријације

НЕВЕРОВАТНА ГРЕШКА РУСИЈЕ Зеленски: Москва послала Украјини тела 20 руских војника приликом репатријације

УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски изјавио је данас да се приликом репатријације тела погинулих војника испоставило да су 20 оних које је Русија вратила као украјинске погинуле војнике, у ствари били руски војници, а да је један био страни плац́еник.

21. 06. 2025. у 15:10

МУП ИЗДАО ХИТНО УПОЗОРЕЊЕ ЗА ГРАЂАНЕ СРБИЈЕ: Одмах позовите овај број

МУП ИЗДАО ХИТНО УПОЗОРЕЊЕ ЗА ГРАЂАНЕ СРБИЈЕ: Одмах позовите овај број

СЕКТОР за ванредне ситуације МУП апелује на грађане да буду савесни при употреби отвореног пламена и, ако примете пожар, да одмах позову ватрогасно-спасилачку јединицу на број телефона 193.

21. 06. 2025. у 15:40

ИНЦЕСТ УНИШТИО ПОРОДИЦУ: Глумици брат крстио ћерку, а она га завела и родила му сина

ИНЦЕСТ УНИШТИО ПОРОДИЦУ: Глумици брат крстио ћерку, а она га завела и родила му сина

СЛАВНА глумица Грета Скаки у једном моменту је била тема свих медија, након што је обелодалила да је у романси са својим братом од тетке Карлом Монтегацом. Ова романса разорила је њену породицу, а њих двоје су се у једном моменту чак и заклели на вечну љубав.

21. 06. 2025. у 10:39

Коментари (1)

ОВО ЛУДИЛО МОРА ДА СЕ ЗАВРШИ ШТО ЈЕ ПРЕ МОГУЋЕ Ближимо се тачки без повратка