"НАДАМ СЕ ДА ЋЕТЕ БИТИ ЗАРАЖЕНИ": Снимак који је усијао друштвене мреже је монтиран, ево шта је водитељка заиста рекла (ВИДЕО)

ВОДИТЕЉКА Јутарњег програма на РТС-у, Ивана Миленковић имала је лапсус током емисије, када је путем видео позива угостила глумца Милутина Милошевића

НАДАМ СЕ ДА ЋЕТЕ БИТИ ЗАРАЖЕНИ: Снимак који је усијао друштвене мреже је монтиран,  ево шта је водитељка заиста рекла (ВИДЕО)

Фото: Ненад Сарић

- Милутине, добро јутро, чујемо се. Ми смо очекивали да ћете доћи код нас, међутим, нажалост, јуче се испоставило да сте позитивни на цовид 19. Пре него што наставимо причу о самој серији, како се осећате? -

- То је погрешна информација. Треба да се тестирам, био сам у контакту па нисам хтео да вас доводим у ризик. Овако ми је лакше - рекао је глумац, на шта је она рекла:

- Добро, надам се да ћете бити заражени - чује се на снимку који се масовно дели друштвеним мрежама.

Њен лапсус убрзо је постао виралан, а многима је незамисливо шта је грешком изговорила. 

Међутим, испоставило се да је све ово монтажа, те да водитељка није направила лапсус, а заправо је рекла:

- Па, добро, надамо се да ћете бити океј и да нисте заражени - рекла је Ивана.

Како је све изгледало, погледајте на снимку испод текста:

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ! Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.

06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21

Коментари (0)

ГОДИНАМА ТАЈИЛА ИСТИНУ О ПОРЕКЛУ: Злата Петровић признала - Крила сам од сина да смо Роми, то му је представљало велики проблем