СРЂАНУ ПРЕДОЈЕВИЋУ ЗАБРАЊЕН УЛАЗ НА ТВ "ПРВА": Водитељ најавио Јутарњи програм, дошао на посао, али је заустављен
ВОДИТЕЉ Срђан Предојевић данас је дошао у зграду ТВ "Прва", пре почетка јутарњег програма, међутим спречен је да уђе у просторије телевизије.

Фото: Инстаграм
Срђан је покушао да уђе у зграду "Прве", али му то није дозвољено, преноси Блиц.
Подсетимо, Предојевић је током јучерашњег дана све збунио објавом на Инстаграму, најавивши за данас јутарњи програм на "Првој", иако су он и Јована Јоксимовић дали отказ.
ТВ "Прва" синоћ је након тога најавила да ће програм водити Филип Чукановић и он се јутрос појавио у студију.
(Блиц.рс)
Препоручујемо

ДУГОРОЧНА ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА ДО КРАЈА АВГУСТА: Тек нас чека пакао и температурни рекорди - лето се не предаје
НАЈНОВИЈА временска прогноза евопских стручњака за август показује прохладнији почетак месеца у централним деловима Европе, али се већ наговештава повратак суптропског гребена и новог таласа врелог времена. Услед присуства ниског притиска на северу континента, стварају се услови за нови топлотни талас који ће погодити већи део Европе, пише Severe Weather Europe.
04. 08. 2025. у 20:19

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

3О ЛЕТА ОД "ОЛУЈЕ" - РУДАН ОШТРО О ХРВАТИМА: "Колико је Срба плутало у бунарима јер се нису укрцали у тракторе..."
ВЕДРАНА Рудан је коментарисала политичку и друштвену климу у Хрватској.
03. 08. 2025. у 16:23
Коментари (3)