САШКА КАО ПАРТИЗАНКА: Глумица из Врања опробала се као певачица (ВИДЕО)

Ј.С.

25. 08. 2020. у 13:45

МЛАДА глумица, пореклом из Врања, Александра Сашка Манасијевић, коју многи памте по главној улози у филму „Гуча“ и која последњих година гради каријеру у Београду и у иностранству, одлучила је да се поред глуме опроба и у музици.

САШКА КАО ПАРТИЗАНКА: Глумица из Врања опробала се као певачица (ВИДЕО)

Фото Facebook

Њен музички првенац обављен је пре пар дана на Youtubе каналу.

Реч је обради шувене италијанске песме Бела Ћао, који је објавила под уметничким именом Manasya.

Иначе, ова често обрађивана песма у прошлости, ретко када је отпевана и на српском језику.

Остаје да се види да ли је ово само тренутни излет у музичке воде младе глумице или почетак музичке каријере.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СКАНДАЛ! РАМА ОБЈАВИО СНИМАК РАЗГОВОРА СА ТАЧИЈЕМ: Срећна независност комаданте, брате мој, грлим те много и волим (ВИДЕО)

СКАНДАЛ! РАМА ОБЈАВИО СНИМАК РАЗГОВОРА СА ТАЧИЈЕМ: "Срећна независност комаданте, брате мој, грлим те много и волим" (ВИДЕО)

ПРЕМИЈЕР Албаније Еди Рама објавио је снимак телефонског разговора са бившим вођом злочиначке ОВК Хашимом Тачијем, који се тренутно налази у притвору Специјалног суда у Хагу, где је оптужен за ратне злочине и злочине против човечности.

17. 02. 2026. у 20:01

ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.

16. 02. 2026. у 15:09

Коментари (1)

ПОСТАЛЕ СУ ЊЕГОВ ЗАШТИТНИ ЗНАК: Зашто је Луис носио галабије?