"НЕ БИХ БИО ЗАДОВОЉАН СА 46 ОДСТО ПОДРШКЕ" Вучић коментарисао кукњаву блокадера
28. 06. 2026. у 11:16
28. 06. 2026. у 11:16
27. 06. 2026. у 22:31
28. 06. 2026. у 10:38
28. 06. 2026. у 09:54
Miki
06.08.2020. 15:34
Ona je državljanin BIH, živi i radi u Banja Luci. Zašto ekstradikcija u Beograd a ne u Sarajevo?
Alex
06.08.2020. 16:06
Ona nije potrebna Srbiji.
Deda
06.08.2020. 18:31
Iskreno bilo bi me sramota i da se vratim, pobegao bi negde gde me niko ne poznaje makar u crnu afriku ili negde u džunglu.
Neko
06.08.2020. 23:00
@Deda - Kao sto je sramota stotine dilera i ubica koji slobodno setaju Beogradom.