ОПТУЖИЛИ ЈЕ ДА ПОДРЖАВА СИЛОВАЊЕ: Огласила се Марија Шерифовић "Озбиљан сте канцер"
ПЕВАЧИЦА Марија Шерифовић суочила се са озбиљним оптужбама због једног поста на "Твитеру", па се разбеснела и морала детаљно да објасни на шта је мислила.
Фото: Ата имагес
Наиме, објавила је фотографију на којој пише "И нећкање је нека врста хоћкања, само да знате", што су многи корисници друштвене мреже провукли кроз сексуалну конотацију, па је уследила лавина осуда.
"Сада ћеш да попијеш репорт, јер овим оправдаваш силовање", "Кад зло живи у некоме, резултат је ово", "Пала си ми у очима страшно", "Одрону људски", обриши твит", "Значи, силовање је само играње?", само су неки од коментара који су се нанизали испод њене објаве.
Шерифовићева се, у неверици, брзо поново огласила:
- Каква силовања... Буквално ми ниједне секунде то није пало на памет.
Осуђујуће поруке су се, међутим, наставиле, па се Марија, сад већ видно бесна, опет јавила. Речи није бирала, а између осталог је написала:
- Овде људи читају мисли, осуђују, постављају дијагнозе наслепо. Гледам у колаче и нећкам се јер се плашим Ане Петровић (нутриционисткиња). Терајте се, бре, дођавола, озбиљан сте канцер.
КОЛИКО БИ ТРЕБАЛО ДА СТАВИТЕ У КОВЕРТУ "ДА СЕ НЕ ОБРУКАТЕ" Од цифре да се заврти у глави, детаљна рачуница
ЦЕНА столице на свадбама у Србији ове сезоне кошта и до 120 евра по госту, а у коверту не би требало ставити мање од 100 евра, "да се не осрамотите" где год да сте на весељу - неважно да ли у Београду, Врању, Суботици, Лозници, Бору...
24. 03. 2026. у 22:24
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
"ИМА ЖИВОТА И БЕЗ ЕУ - ОНА ЈЕ САМО СЕНЗАЦИЈА" Милановић изненадио изјавом: "Она је фасада и надоградња, и то док траје..."
ХРВАТСКИ председник Зоран Милановић примио је данас у Загребу македонску председницу Гордану Сиљановску Давкову и поручио да процес приступања њене земље предуго траје, да не може да даје савете, али да има живота и без Европске уније (ЕУ).
25. 03. 2026. у 10:29
Коментари (2)