ПУБЛИКА ЈЕ РЕКЛА СВЕ: Јаков Јозиновић одговорио Цетинском и Карлеуши - "Љубав је битна, борим се са притисцима, бавим се концертима" (ФОТО)

МЛАДА музичка звезда у успону Јаков Јозиновић вечерас је одржао четврти од укупно осам заказаних концерата у Плавој дворани Сава центра, још једном потврдивши да је реч о извођачу чија популарност незаустављиво расте.

ПУБЛИКА ЈЕ РЕКЛА СВЕ: Јаков Јозиновић одговорио Цетинском и Карлеуши - Љубав је битна, борим се са притисцима, бавим се концертима (ФОТО)

Фото: Новости

Спектакл који је приредио одушевио је публику, а екипа "Вечерњих новости" била је на лицу места и пратила сваки тренутак вечери.

Након концерта, Јозиновић је издвојио време за представнике медија и одговарао на бројна питања. Посебну пажњу изазвало је оно које се односило на Јелену Карлеушу, која га је недавно прокоментарисала у свом препознатљивом стилу, али и на то да ли га је контактирао Тони Цетински.

Фото: Новости

Говорећи о успеху и емоцијама које проживљава током наступа, млади певач није крио захвалност:

- Захваљујем Богу сваки дан и молим се за људе који долазе. Београдска публика је дивна. Не могу да верујем шта ми је Бог дао - рекао је кроз искрен осмех.

- Узор су ми биле велике звезде, желим да људи оду одавде пуног срца.

Дотакао се и притисака са којима се суочава, али је нагласио да му је фокус искључиво на музици и публици:

-  Љубав је једина битна. Борим се са притисцима, бавим се само публиком и концертима. Осми концерт ће бити леп наставак свега што долази.

На питање о плановима и могућем наставку серије концерата, остао је загонетан:

- Колико публика буде желела. Сви који су данас и претходних дана дошли, имам страхопоштовање према њима. Они су много дуже на сцени од мене. Није ми било све једно да их позовем. Нисам знао ни да ли знају ко сам ја.

О евентуалном контакту са Тонијем Цетинским кратко је рекао да није сигуран, будући да је у међувремену променио број телефона.

На крају, осврнуо се и на коментаре Јелене Карлеуше:

- Немам одговор на те коментаре, осим што је публика која је певала вечерас са мном дала одговор на то питање.

Фото: Новости

Додао је и да упркос великом успеху не планира да се мења:

- Ја се требам понизити и захвалити публици. Немам разлог да се мењам, публика ме је оваквог заволела.

 

БОНУС ВИДЕО:

ШАМПИОНИ У ФОКУСУ: Анђела Вуковић | Радозналост је њена супермоћ

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СРБИЈА ЈЕ ПОЧАСНИ ГОСТ У ПАРИЗУ Милановић побеснео: Они нису ни у ЕУ, ни у НАТО, ни у Коалицији вољних

"СРБИЈА ЈЕ ПОЧАСНИ ГОСТ У ПАРИЗУ" Милановић побеснео: Они нису ни у ЕУ, ни у НАТО, ни у Коалицији вољних

ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић изјавио је данас да Србија има улогу почасног госта на војном дефилеу у Паризу поводом Дана Бастиље, а да је Хрватска почашћена што су је тамо позвали.

03. 07. 2026. у 15:08

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.

01. 07. 2026. у 15:45

Коментари (0)

НЕ МОЖЕТЕ ДА ЗАСПИТЕ ОД ВРУЋИНЕ? Испробајте овај сјајан трик са пешкиром - расхладиће собу за трен