ХАЛИД ДАО БЛАГОСЛОВ: "Трибалци" и Теодора Токовић оживели његов хит за нову генерацију (ФОТО)
25. 03. 2026. у 17:40
НОВА верзија песме „Жеља си ми само ти“, коју потписује Халид Муслимовић, ускоро ће угледати светлост дана у извођењу "Трибал" бенда и Теодора Токовић.
Повезане вести
ЖЕНЕ ПЛАЧУ ЗБОГ ОВЕ ПЕВАЧИЦЕ: Емоције експлодирале, сви се питају коме је ове речи поручила (ФОТО)
У СТОПУ успеха последњег сингла, Теодора Токовић спрема нову емотивну причу која би могла да постане прави симбол женских емоција и кафанског израза.
06. 03. 2026. у 17:09
Најновије из рубрике
ОНА ЈЕ ЈЕДНА ОД НАЈОБРАЗОВАНИЈИХ ЖЕНА ФУДБАЛЕРА: Антонела Рокуцо у ретком интервјуу о супругу и деци
АНТОНЕЛА Рокуцо, супруга једног од најбољих фудбалера свих времена, ретко кад говори у јавности о супругу и деци, а сада је за мексички Харперс Базар открило неколико детаља из приватног живота.
26. 03. 2026. у 11:13
"И ДАЉЕ ГА ЧЕКАМ...": Болна исповест мајке Маринка Маџгаља - још увек не прихвата да њеног сина више нема
НА данашњи дан навршава се тачно 10 година откако нас је напустио Маринко Маџгаљ
26. 03. 2026. у 10:44
РЕАГОВАЛА И ПОЛИЦИЈА: Наш глумац чак три пута мењао презиме
МАЛО је познато да је током живота његова породица чак три пута мењала презиме и то због озлоглашеног шефа београдског Гестапоа, Бошка Бећаровића.
26. 03. 2026. у 10:43
ПОСЛЕДЊА ЖЕЉА МАРИНКА МАЏГАЉА: Успео је да је испуни 20 дана пред смрт
НАШ чувени глумац Маринко Маџгаљ преминуо је на данашњи дан 2016. године.
26. 03. 2026. у 10:10
"НИШТА МЕ ВИШЕ НЕ МОЖЕ РАЗОЧАРАТИ" Сузана коначно проговорила о односу са Бреном
"НИШТА више ме не може разочарати. Моје највеће да кажем разочарање и губитак је што сам њега изгубила."
26. 03. 2026. у 10:08
Коментари (0)