ПРВО ОГЛАШАВАЊЕ ЗДРАВКА ЧОЛИЋА НАКОН ШТО ЈЕ НА ЊЕГОВУ КУЋУ БАЧЕНА БОМБА: Апеловао само на једну ствар (ФОТО)
ПЕВАЧ Здравко Чолић огласио се из Загреба након што је на његову кућу рано јутрос бачена бомба.
Фото А. Керекеш
Популарни певач није био у кући са супругом и ћерком, као што се се наводило у првим извештајима са лица места, већ се у тренутку напада на његову вилу на Дедињу налазио ван земље.
Фото: АТА имагес
- Налазим се у Загребу, где завршавам последње песме за нови албум. У Београду је све у реду, хвала Богу да су сви добро. Разумем интересовање медија, али морам истаћи да су неке изјаве у текстовима протумачене на начин који не одговара правом стању ствари.
Мислим да је важно да се информације дистрибуирају одговорно и на основу проверених чињеница. Истрага је у току и чекамо полицијски извјештај - рекао је Чолић за Уну.
Према подацима са терена видљива су оштећења на фасади виле, заштитној оргади и зеленилу испред самог објекта. Оштећено је и неколико аутомобила који су били паркирани у непосредној близини.
Полиција тренутно преузима снимке са свих надзорних камера у улици и на самој вили.
БОНУС ВИДЕО - Ухапшен пријатељ мушкарца чије је тело пронађено у Сурчину
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера
ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.
10. 07. 2026. у 12:18
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
ПУТИН КОМЕНТАРИСАО БРАК НАШЕ ПЕВАЧИЦЕ: "Српкиња ти је жена? Они то неће украсти! Срби су поштени и пристојни - ако си преписао фирму на њу"
ТОКОМ разговора Владимир Путин га је упитао ко је његова супруга.
10. 07. 2026. у 21:56
Коментари (0)