НОВИ ДЕТАЉИ ЗДРАВСТВЕНОГ СТАЊА ПОЗНАТОГ ГЛУМЦА: Брстина имао инфаркт, па му уграђен стент
ГЛУМАЦ Бранимир Брстина дан уочи 65. рођендана примљен је у Ургентни центар где је дошао у пратњи супруге. Установљено је да је имао инфаркт, а како сазнајемо одмах оперисан и уграђен му је стент.
фото П.Митић
Дошао је са јаким боловима у грудима у Ургентни центар, одмах је добио лекове против болова. Задржан је коронарној јединици на посматању. Са њим у пратњи је била и његова супруга која му је пружала подршку током пријема на одељење.
Како смо сазнали, глумац је сада стабилно и није животно угружен, а уграђен му је и стент те је сада на посматрању и у фази опоравка.
Бранимир Брстина 4. јануара напуниће 65 година и тако стећи услове за пензију
Основну школу и гимназију завршио је у Зрењанину. На Факултету драмских уметности у Београду дипломирао је глуму 1982. у класи професора Миње Дедића, на класи са Соњом Савић, Жарком Лаушевићем, Зораном Цвијановићем, Булетом Гонцићем и Сузаном Петричевић. Драмски уметник отац је младог глумца Ђуре Брстине и ћерке Ање.
(Курир)
Препоручујемо
ПОТПИСУЈЕ СЕ ИСТОРИЈСКИ УГОВОР: Војводина постаје чвориште Европе, креће градња гигантске саобраћајнице (ФОТО/ВИДЕО)
ПРОЈЕКАТ Осмех Војводине обухвата изградњу 185 км брзе саобраћајнице, са 46 мостова и 34 надвожњака, чиме се смањује време путовања.
18. 03. 2026. у 09:30
КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром
ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.
17. 03. 2026. у 19:10
ЕКСПЛОЗИВ БИО СПРЕМАН: "Дигли бисмо у ваздух аеродром на Гренланду"
ДВА МЕСЕЦА пре израелско-америчког напада на Иран, Данска је била спремна да оружано брани свој суверенитет над Гренландом.
19. 03. 2026. у 14:12
Коментари (0)