НЕЋУ ЛУКСУЗ, ВЕЋ ЕМОЦИЈУ: Гога Секулић изненадила јавност (ФОТО)
ГОГА Секулић наставља да потврђује статус једне од најдуговечнијих и најтраженијих певачица на домаћој сцени, то је учинила новим синглм под називом „Други план“, заједно са пратећим спотом који је већ привукао велику пажњу публике.
Фото: Приватна архива
Ове године Гога обележава пуних 25 година каријере, током којих је изградила препознатљив музички правац и нанизала бројне хитове. Песме попут „Секси бизнисмен“, „Гаћице“, „Вуче лопове“, „Рекорд сам оборила“, али и многе друге, и данас су незаобилазне на журкама и наступима широм региона.
Фото: Приватна архива
Нови сингл „Други план“ потписује сарајевски хитмејкер Феђа Имамовић, који је радио и музику и текст. Песма носи јаку поруку о односима у којима материјалне ствари губе смисао, што се јасно чује и кроз стихове:
- Ти би све продао, кола, кућу, апартмане, да ти ја главу наслоним на раме - као и рефрен у којем Гога јасно ставља до знања шта јој није важно:
- Нећу твоје поклоне, неће твоје станове, ти знаш тамо где емоција станује.
Фото: Приватна архива
Реакције публике су врло добре, а поред саме песме, коментари се у великој мери односе и на Гогин изглед у споту, као и на њену препознатљиву боју гласа, по којој је годинама уназад позната.
Када је реч о наступима, Гога је тренутно једна од најангажованијих певачица. Током децембра и јануара очекује је више од 20 наступа широм региона и Европе, што додатно потврђује да интересовање публике за њен рад не јењава ни после две и по деценије на сцени.
БОНУС ВИДЕО:
ШАМПИОНИ У ФОКУСУ: Анђела Вуковић | Радозналост је њена супермоћ
ПУТИН ПИСАО ВУЧИЋУ: Пожелео му здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет
ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић примио је данас честитку председника Руске Федерације Владимира Путина поводом Дана државности Републике Србије, у којој му је руски лидер пожелео здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет, саопштила је данас Служба за сарадњу са медијима председника Републике.
13. 02. 2026. у 12:40
СТРАДАЛИ МЛАДИЋ СИН ПОЗНАТОГ МУЗИЧАРА: Нови детаљи несреће у Сарајеву
ЕРДОАН Моранкић (23), који је страдао у трамвајској несрећи у Сарајеву, син је познатог музичара из Брчког Армана Моранкића, пише портал сарајевског Аваза.
13. 02. 2026. у 12:05
Дању спасавао животе у болници, ноћу се претварао у МОНСТРУМА: Језива истина откривена годинама касније
ПОЛИЦИЈА верује да је Крис Ревак, који је извршио самоубиство након што је оптужен за убиство, можда био серијски убица. Његов живот и дела крили су мрачну страну која је шокирала истражитеље.
15. 02. 2026. у 09:19
Коментари (0)