ВЕСНА ЗМИЈАНАЦ ЗАВРШИЛА У УРГЕНТНОМ ЦЕНТРУ: Певачица се огласила поводом погоршаног здравственог стања

ПЕВАЧИЦА Весна Змијанац огласила се након што је завршила у Ургентном центру због погоршаног здравственог стања, те је открила шта се догодило.

ВЕСНА ЗМИЈАНАЦ ЗАВРШИЛА У УРГЕНТНОМ ЦЕНТРУ: Певачица се огласила поводом погоршаног здравственог стања

Фото: АТА имагес /Владими Васић/Shutterstock

Наиме, Весна је у разговору за медије теже причала, али је истакла да је све у реду и да јој се слошило јер ју је стигао умор.

 - Добро сам. Морам да долазим на свака три месеца и да примим то што треба, сад нисам била јер сам била на путу, па сам дошла сад. Уморна сам само, па сам ослабила и онда се погоршало мало стање јер сам дошла и са пута - рекла је она и додала:

 - Сад ће ме пустити кући, не остајем овде. Све је добро.

Како су пренели домаћи медији, Весна је контактирала приватну установу, а они су затим позвали Хитну помоћ због промена на ЕКГ-у, па су је упутили у Ургентни центар.

Иначе, пре неколико дана ухватили смо Весну на аеродрому када се враћала из иностранства где је имала наступ и тада је отежано ходала.

 - Гардероба, кофери, туширање и кревет. Који црни хедонизам, једва идем... Добила сам упалу мишића, сви аеродроми су сви велики толико да је то страшно -, поручила је Змијанац.

(Блиц)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

НОВИ СТРАВИЧНИ ДЕТАЉИ СМРТИ МАРИЈЕ (21): Док лежала непомична, радник повукао језив потез који је шокирао све (ВИДЕО)

НОВИ СТРАВИЧНИ ДЕТАЉИ СМРТИ МАРИЈЕ (21): Док лежала непомична, радник повукао језив потез који је шокирао све (ВИДЕО)

Смрт Марије (21) након банџи скока у Бразилу добила је нови обрт пошто сведок тврди да је запослени уклонио њену ГоПро камеру са места несреће.

16. 06. 2026. у 12:22

Коментари (0)

ЧОВЕК МОРА ОСТАТИ НАЈВАЖНИЈА КАРИКА: У Фондацији Мozzart одржан  Serbia AI Security Summit 2026