ВЕСНА ЗМИЈАНАЦ ЗАВРШИЛА У УРГЕНТНОМ ЦЕНТРУ: Певачица се огласила поводом погоршаног здравственог стања

ПЕВАЧИЦА Весна Змијанац огласила се након што је завршила у Ургентном центру због погоршаног здравственог стања, те је открила шта се догодило.

ВЕСНА ЗМИЈАНАЦ ЗАВРШИЛА У УРГЕНТНОМ ЦЕНТРУ: Певачица се огласила поводом погоршаног здравственог стања

Фото: АТА имагес /Владими Васић/Shutterstock

Наиме, Весна је у разговору за медије теже причала, али је истакла да је све у реду и да јој се слошило јер ју је стигао умор.

 - Добро сам. Морам да долазим на свака три месеца и да примим то што треба, сад нисам била јер сам била на путу, па сам дошла сад. Уморна сам само, па сам ослабила и онда се погоршало мало стање јер сам дошла и са пута - рекла је она и додала:

 - Сад ће ме пустити кући, не остајем овде. Све је добро.

Како су пренели домаћи медији, Весна је контактирала приватну установу, а они су затим позвали Хитну помоћ због промена на ЕКГ-у, па су је упутили у Ургентни центар.

Иначе, пре неколико дана ухватили смо Весну на аеродрому када се враћала из иностранства где је имала наступ и тада је отежано ходала.

 - Гардероба, кофери, туширање и кревет. Који црни хедонизам, једва идем... Добила сам упалу мишића, сви аеродроми су сви велики толико да је то страшно -, поручила је Змијанац.

(Блиц)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

КРЕМЉ РЕАГОВАО НА УЛТИМАТУМ ЗЕЛЕНСКОГ: Ускоро хитан састанак Путина и Лукашенка

КРЕМЉ РЕАГОВАО НА УЛТИМАТУМ ЗЕЛЕНСКОГ: Ускоро хитан састанак Путина и Лукашенка

РУСКИ председник Владимир Путин и белоруски лидер Александар Лукашенко планирају да се састану у блиској будућности и очекује се да ће разговарати о ултиматуму који је председник Украјине Володимир Зеленски недавно упутио Минску, саопштио је Кремљ.

23. 06. 2026. у 08:02

Коментари (0)

ДОНЕЛА ДРАСТИЧНУ ОДЛУКУ: Маја Беровић извадила силиконе - Сметало ми је, имала сам проблем