РОЂЕНДАНСКА ПРОСЛАВА: Ненад Кнежевеић Кнез одржао велики концерт поводом 35 година каријере (ФОТО)

Душан Цакић

04. 12. 2025. у 21:10

ПОЗНАТИ поп певач Ненад Кнежевић Кнез одржао је вечерас велики концерт у Плавој дворани Сава центра којим је обележио 35 године музичке каријере, али и уједно прославио свој 57. рођендан, који је сутра, у петак 5. децембра.

РОЂЕНДАНСКА ПРОСЛАВА: Ненад Кнежевеић Кнез одржао велики концерт поводом 35 година каријере (ФОТО)

Фото: Новости

Музичко вече је како је рекао, био спој носталгије и енергије, а публици је дао “вечеру” пуну највећих хитова и изненађења.

- Ово прослава три деценије мог естрадног пута, али и улазак у све оно што тек долази. Музички сам сазревао заједно са вама и зато желим вамс се захвалим кроз песму, онако како то најбоље знам – рекао је Кнез на почетку концерта.

Фото: Новости

На концерту је извести све песме које су обележиле његову каријеру од првих хитова, преко балада које су постале евергрини, до новијих нумера.

Фото: Новости

Tekst potpisa

Када се подвуче црта, Кнежево музичко вече било је спој сећања и будућности, али и повратак на место одакле је све почело и најава свега што тек долази. Тридесет пет година музике и трајања, а рођендан који је славио уз песму и осмехе публике која га прати од самог почетка.

 

БОНУС ВИДЕО:

ШАМПИОНИ У ФОКУСУ: Анђела Вуковић | Радозналост је њена супермоћ

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ИДЕЈА ЗА „УБИСТВО У ОРИЈЕНТ ЕКСПРЕСУ “ РОЂЕНА У СРБИЈИ: 50 година од смрти Агате Кристи - краљице злочина

ИДЕЈА ЗА „УБИСТВО У ОРИЈЕНТ ЕКСПРЕСУ “ РОЂЕНА У СРБИЈИ: 50 година од смрти Агате Кристи - "краљице злочина"

КАДА је Агата Кристи двадесетих година прошлог века села у легендарни Оријент експрес, није могла ни да слути да ће јој управо тај воз, његови путници и предели кроз које је пролазио, подарити једну од најславнијих прича у историји књижевности.

21. 01. 2026. у 16:48

Коментари (0)

МИЛОГОРЦИ У ШОКУ! Ево шта је најбољи ватерполиста Црне Горе урадио после меча са Србијом