КОЛЕГЕ НА КОНЦЕРТУ КАО ПОДРШКА: Ивану Селаков подржала естрада, а Андреана, Саша, Шоне, Мирза и Гиле гости на сцени (ФОТО)

ПОП звезда Ивана Селаков одржала је свој први солистички концерт пред препуном МТС двораном, а све је почело како и доликује емотивно, раскошно и уз овације публике.

КОЛЕГЕ НА КОНЦЕРТУ КАО ПОДРШКА: Ивану Селаков подржала естрада, а Андреана, Саша, Шоне, Мирза и Гиле гости на сцени (ФОТО)

Фото: Новости

Уз тактове песме „Болујем годинама“, Ивана је направила спектакуларан излазак на бину, праћен светлосним ефектима и аплаузом. Само неколико минута касније, певачица је сишла међу публику, чиме је изазвала праву еуфорију у дворани.

Фото: Новости

- Београде, хвала вам. Вечерас моје срце куца јаче него икада, јер славимо мојих првих двадесет година каријере, али и мој рођендан!“ – поручила је видно узбуђена Ивана, док су се из публике орили аплаузи и повици подршке.

Фото: Новости

Емоције, енергија и гламур обележили су почетак вечери која ће се, без сумње, дуго препричавати. 

Фото: Новости

На концерт чекала више од 10 година

- Чекала сам толико јер сам желела да будем сигурна. Можда концерта не би ни било да ме муж није погурао. Све што видите вечерас је његова заслуга, уз помоћ кума. Оно што професионалне продукције раде са 30 људи, ми смо све сами – уз много суза и стреса. Најпоноснија сам на нас. Није било лако... Бринули смо да ли ћемо успети.

Ивану су својим присуством подржале и колеге Николина и Саша Капор, Ана Севић, а на сцени су јој се придружили Андреана Чекић, Саша Ковачевић, Ди-џеј Шоне, Мирза Селимовић и Амар Гиле Јашарспахић.

 

БОНУС ВИДЕО:

ШАМПИОНИ У ФОКУСУ: Анђела Вуковић | Радозналост је њена супермоћ

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ОРБАН СЕ ОГЛАСИО ЗБОГ СИТУАЦИЈЕ У ЗЕМЉИ: Издао хитно упозорење

ОРБАН СЕ ОГЛАСИО ЗБОГ СИТУАЦИЈЕ У ЗЕМЉИ: Издао хитно упозорење

ЛИДЕР мађарске опозиционе странке Фидес и бивши премијер земље Виктор Орбан оптужио је данас владу странке Тиса да води земљу ка диктатури, након полемике изазване изјавама бившег председника Јаноша Адера о планираним сменама државних функционера.

05. 07. 2026. у 12:34

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.

01. 07. 2026. у 15:45

Коментари (0)

ГДЕ ТИ ЈЕ ЉУБАВНИЦА?! Неочекивано питање за Марића уживо у емисији, он пребледео: Пет година млађа