ЕНТОНИ ХОПКИНС О БОЛНОЈ ТЕМИ: "Нисмо свеци, сви смо ми грешници"
ЧУВЕНИ глумац отворено причао о дугогодишњем лошем односу са кћерком Ебигејл Хопкинс.
Фото: Принтсцреен/Јутјуб
Славни глумац Ентони Хопкинс у интервјуу за Тхе Неw Yорк Тимес, отворено је говорио о “болној теми” - удаљености од кћерке Ебигејл Хопкинс која траје 20 година.
- Моја супруга, Стела, јој је послала позивницу да дође и види нас. Ни реч одговора нисмо добили. Рекао сам себи - ок, у реду. Желим јој све најбоље, али нећу трошити енергију на то - признао је глумац.
- Ако желиш да протраћиш свој живот на мржњу, у реду, учини то. Али то није у мојој природи. Могао сам да носим мржњу са собом у прошлости, али то би била смрт. Тако се не живи. Морамо прихватити једну чињеницу, а то је да смо сви несавршени. Нисмо свеци. Сви смо ми грешници или шта већ. Дајемо најбоље од себе, али живот је болан - испричао је Хопкинс.
- Некада људи буду повређени. Некада ми будемо повређени. Али не можеш живети тако. Мораш рећи: пређи преко тога. А ако не можеш превазићи нешто што се догодило, у реду, нека ти је срећно - додао је глумац.
- Не осуђујем. Учинио сам шта је било до мене. И то је то. То је све што желим да кажем - истакао је он.
У интервјуу за Тхе Телеграпх, Ебигејл Хопкинс је 2006. године поручила да је отворена за опцију помирења са својим оцем.
- Не знам како бих се осећала поводом тога. Никада заиста нисмо били блиски. Никада нисмо причали о великим животним питањима. Зато што је наш однос увек био спорадичан. Никада нисам осећала слободу да о таквим стварима разговарам са њим - испричала је она тада.
Почетком ове године, Ебигејл Хопкинс је са својим пратиоцима на друштвеној мрежи Инстаграм подијелила да јој је 2020. године дијагностикован рак, али да је тренутно у ремисији.
(Вијести)
БОНУС ВИДЕО
Препоручујемо
ТЕЈЛОР СВИФТ ТРУДНА? Једна реченица запалила мреже, а фанови кажу – сад је све јасно!
23. 12. 2025. у 14:39
"УНИШТЕНА СУ МИ ПЛУЋА И СРЦЕ" Хасану Дудићу нарушено здравствено стање
23. 12. 2025. у 14:08
ТРАМП ДОНЕО ОДЛУКУ: Повлачи амбасадоре и дипломате из окружења Србије
АДМИНИСТРАЦИЈА америчког председника Доналда Трампа повлачи скоро 30 каријерних дипломата са амбасадорских и других високих позиција у дипломатским представништвима САД у свету.
22. 12. 2025. у 10:32
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
АМЕРИКАНАЦ ЈАСАН: "Украјинци, приватно, признају да ће изгубити Доњецк, али..."
ПОТПРЕДСЕДНИХ САД Џеј Ди Венс изјавио је данас да су територијална питања кључна тачка спорења у преговорима.
22. 12. 2025. у 19:29
Коментари (0)